Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamák, hogy vagytok?

32 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én ma egy kicsit terhesnek érzem ezt az állapotot. Ég a gyomrom, néha görcsölök, alig kapok levegőt. Étvágyam sincs sok, hamar el is telítődöm. Rosszul alszom, nehezen meg az egyik oldalról másikra való fordulás. Sokat járok éjjel wc-re. Hamar kifáradok. A pocaklakóm nagyon élénk, néha elég kellemetlen érzésekkel jár a ficánkolása. De félre ne értsétek, nem panasznak szánom. :-) Nagyon vágytunk már rá és alig várjuk, hogy velünk legyen.

2014. máj. 26. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
szia.holnap leszek 32 hetes. pár napja már tényleg terhesnek érzem magam:) már nehezebbek a napok ahogy a pocim nő. nekem is fáj már néha mikor mozog. aludni èn sem tudok ha el is alszok akk felkelek pisilni vagy arra h a picim felrugdos éjszaka is nagyon aktiv:) már alig várom h a kezemben tarthassam:) eddig +12kg-nál tartok. 32 hetes uh.n voltál már? én majd szerdán megyek. kisfiú kislány?
2014. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint téged is megvisel valamelyest.

Majd június 3-án megyek 33. heti uh-ra. Én 5 kiló plusznál járok, de hozzá kell tennem, hogy 90 kilóval indítottam.

Első baba lesz, kisfiú, Botond. Nálatok?

2014. máj. 26. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 32 hetes:)Én is így vagyok,mint ti minden nehéz,fáj mikor rugdos,alig kapok levegőt.Nekem már 3.baba,azt hittem ez a terhesség lesz a legkönnyebb,de ezt viselem a legnehezebben:)Kitartás nektek,már nem sok van:)
2014. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint nem csak az első nehéz:) nekünk is első baba kisfiú Andor lesz:) kìváncsi vagyok már hány kg. már nem sok van de olyam nehezen telnek ezek a hetek:/ 1.voltam
2014. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ti még dolgoztok?

Én kivehettem az éves szabadságomat, aztán néhány nap táppénzre el kell jönnöm és utána igényelhetem meg a TGYÁS-t.

2014. máj. 27. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Én tegnap töltöttem a 32. hetet, de már nekem is kezd kicsit terhes lenni... Most jól jött ez a kis lehűlés, legalább nem dagadnak annyira a lábaim, de máson sajnos nem javított. Álmos vagyok non-stop, pedig tudok aludni éjjel, csak a gyomrom ég lefekvés előtt, meg a bordáim fájnak a hátammal karöltve :D Étvágyam nekem is ingadozik, leginkább a gyümi menne, de azzal nem lakom jól :(


Nekünk is első baba, kislány, most van kb +9 kg rajtam, de 45 kg-val kezdtem úgyhogy elfér :)UH-n már voltam a 30. héten, akkor 1394 gr-ra becsülték, nem lesz nagy baba, de mi se vagyunk létra-alkatúak.


Dolgozni nem dolgozom, viszont felújítjuk a szobát, és van még két vizsgám, de annyi kedvem van tanulni mint hangyát szedegetni... mindegy, csak kihúzzuk valahogy :)

2014. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
èn júni 10-ig tanfolyamra járok utána jön a pihi végre. nekem is jól esett a lehülès nehezen bìrom én is a meleget. tegnap voltam 32 hetes uh.n 2000-2100gr a babám és minden rendben van. kitartás csajok már nincs sok annyira:) 1.
2014. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bevallom őszintén, azt hittem, hogy csak én viselem nehezen ezt az édes terhet. Örülök, hogy sorstársakra akadtam. :-)

És annak is, hogy ma ilyen kellemesen hűvös idő van. Egyből több kedvem van a házimunkához. :-)

Különben kattog az agyam ezerrel, hogy mi mindent kell még elintézni a kis lurkó érkezéséig: babaholmik, hivatalos elintéznivalók (táppénz, TGYÁS), kórházi csomag. Leginkább ezzel kapcsolatban vagyok meglőve, mert nem sorakozik a szekrényemben se szoptatós melltartó, se szoptatós hálóing, de még egy épkézláb köntös sem. :-D

És igaz, hogy még jó pár hét hátravan, de tök úgy érzem, hogy szorít az idő.

Ti hogy vagytok ezzel?

2014. máj. 29. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
én is félek h kifutok az időből bár a babának már majd nem minden meg van. úgy veszem èszre 2 napja h kezdek vizesedni mert nem megy bele a papucsba a lábam meg már kezdenek fájni a térdem a lábszáram.nektek nem fáj a lábatok? ja és éjszaka alig bìrok megfordulni:) 1.
2014. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló! Mi volt az ultrahangon?

Nekem is vizesedik a lábam, de csak estére és épp csak a bokacsontom körül. Az éjszakai nem-alvás és az átfordulás fáradalmai jobban kikészítenek. Ráadásul a kisfiam is egyre erősebbeket rúg. Apukája meg jókat röhög ilyenkor. :-D

2014. máj. 30. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!