Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hét körüli kismamák, hogy...

34. hét körüli kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Én 35 hetes vagyok, de nem túl jól. Napok óta sokat görcsölök és keményedek. Veszélyeztt vagyok amúgyis korai jóslók iatt. Félek hogy már nem marad benr sokáig. Csak jövőhéten tudok dokihoz menni, remélem legalább addig bent mar :) És te kedves kérdező hogy vagy, remélem te jobban viseled.

2014. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap kezdem a 34. hetet. Viszonylag nagyon jól viselem a várandósságot, a baba mostanában kevesebbet mocorog, ez lehet az idő miatt is, de persze azért is, mert már kevesebb a helye. Kisfiú egyébként. Én még nem keményedek, görcseim csak akkor vannak, ha elfelejtem bevenni a magnéziumot. Babának már szinte mindene megvan, nekem kell még beszereznek pár dolgot (hálóingek, szoptatós melltartók stb.)

És Te, kedves kérdező?

2014. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. nálam uez a helyzet és az első gyerek is korababa volt. A front miatt mindenki panaszkodik, kitartás!


Kérdező, veled mi újság?

2014. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már nagyon nem bánnám, ha úgy döntene a kislányunk, hogy már nem szeretne több időt benn tölteni. :) A bordám iszonyatosan fáj ahogy rugdossa, amikor teljes erőből szétfeszíti magát az kész rémálom. Ilyenkor alig kapok levegőt, mozdulni is alig tudok :(

Ezen kívül a szeméremcsontom is egyre jobban fáj, néha bal oldalon a hüvelyem és a combom között nyilalgat. Van, hogy a hasam alja is szúrkál, de szerencsére csak rövid időre és ritkán.


34 hkm

2014. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is egyre nehezebben viselem, sokat vagyok fent éjjel, ettől a hidegfronttól pedig elég sokat jóslóztam és keményedtem. Ha nem pihenek eleget, akkor már vizesedik a lábam is. Semmi nem megy úgy, mint annak előtte, ez inkább lelkileg visel meg, ami miatt bőgni is sokat tudnék :( Remélem ezek mind elmúlnak majd idővel, már nincs sok hátra és a babánkat is nemsokára láthatjuk, ez vigasztal. Mindenkinek kitartás! 36 hkm
2014. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!