Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utòlsò idős kismamák...

Utòlsò idős kismamák, ti is érzékenyebbek vagytok?

Figyelt kérdés
36 hkm vagyok ès borzasztóan èrzèkennyè váltam. Minden feltud bosszantani ès aprò dolgok miatt is kèpes vagyok sìrni. Egyre nehezebben vègzem el a teendőimet ès ez is zavar,ez miatt is kèpes vagyok sìrni. Más is van ìgy?
2014. máj. 18. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Vagyis a sírással nem, de minden idegesített, sokkal hamarabb megsértődtem… Szerintem ez egyrészt hormonális, másrészt már az ember türelmetlen, alig várja, hogy megszüljön, ráadásul ilyenkor már fáj minden, nehezebb minden.. :) Tarts ki, nemsokára találkozol a babáddal (és aztán majd még vissza is fogod sírni ezt az időszakot, de tényleg :D )
2014. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, 35 hetesen. Már minden nehezebben megy, amit én magam is nehezen veszek tudomásul. Én is elsírom magam, minden apróságon, plusz még szerintem ez a rossz idő is rátesz egy lapáttal:( Minden olyan szürke. De az vigasztal, hogy már nincs sok hátra :)Kitartás Nektek is
2014. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemsokára kezdem a 35. hetet.

Észrevettem, hogy mostanában zavar minden ha mondhatom így. Zavar az, hogy nem tudok mit csinálni egész nap, nem érzem jól magam, mert nincs senki akivel kimozdulhatok, beszélgethetek. Sajnos a párom is messze van tőlem, mert a munkája külföldre hívta pár hétre, a hiánya is nagyon rossz. Ezen kívül sok minden bánt, szomorú vagyok. Nincs egyáltalán jó kedvem, nem nagyon vidít fel semmi sem :(


34 hkm

2014. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom ez sokunkban ìgy zajlik az utòlsò hetekben. Az èn párom ugyan minden este itthon van,de csak este. Minden az èn nyakamba szakad ès ettől kiborulok. Tehetetlennek ès lustának èrzem magam ès ez mèg jobban bosszant. Alig várom,hogy megszülessen a kisfiam. Köszönöm a válaszokat ès boldog baba várást nektek :)
2014. máj. 18. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is agymenést kaptam. 35. hétben vagyok, de idegesít engem is minden/mindenki, most nagyon idegbeteg vagyok. Idegesít párom jelenléte, idegesít a lánya, idegesít ha belegondolok, hogy pár hét és teljesen meg fog változni az életem, nem lesz 1 szabad órám se. Nem tudom elképzelni, hogy a nap 24 órájában, éveken keresztül foglalkozzak valakivel hiába is akartam nagyon a kislányomat most mégis be vagyok rezelve, valahogy eddig ilyeneken nem agyaltam. Idegesít, hogy este nem tudok normálisan aludni, hogy nem tudom felvenni a k(ur)va cipőmet..néha ezt érzem valahogy "vissza csinálnám" az egészet. Persze nyilván hü(lye)ség de sokszor elgondolkozok mostanában, hogy ezt tényleg ennyire akartam?
2014. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne is mondd,én meg azon idegeskedek,hogy beindul a szülés.

Program.császáros leszek,megcsinálják hirtelen is,de jobb lett volna a 38.hét végén "túlesni" rajta és nem azon idegelni magam,hogy mi lesz,ha beindul,kinek szólok stb. (a kórház 1,5 óra,sokszor nincs,aki bevigyen,mégsem fektettek be,max mentőt hívok,ha úgy van)

Minden eredményem rendben lényegében,bár a fehérje sok a vizeletben,(+++) és vizesedek kicsit,de ez még nem toxémia.Emiatt már nem is aggódok,nem foglalkoznak vele,csak nem olyan nagy a baj...


A hangulatom aránylag jó,mint írtam,a "rettegés" kivételével,ami néha elkap.Aludni már jól alszok,végre elmúlt a gyomorégés is.Zoknit én is nehezen veszek,de ez már fel sem tűnik :-)

Kitartás Nektek,egyszer csak vége lesz!

2014. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bennem is vannak olyan fèlelmek,hogy mi lesz akkor ha egyedül vagyok ès beindul a szülès. Mi van ha èjszaka kell menni ès nincs kire hagyni a gyerekeket. Hogy fogom ellátni egyedül a családot,ha már meg van a baba.stb. Bosszant minden amit kèptelen vagyok az irányìtásom alatt tartani. Nagyon ùgy tűnik ezek normális èrzèsek ìgy a vège felè,bár nekem nagyon ùjjak is,mert a tőbbi várandòságom alatt semmi ilyen nem volt. Azt sem tudtam,hogy milyen a reggeli rosszullètek,lábgörcs,idegeskedès stb. Most meg minden kijön rajtam,de az vìgasztal,hogy már csak 3-4 hét ès a karomban tarthatom a kisfiam :) kitartás mindenkinek :)
2014. máj. 19. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!