Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babás Kismamák!...

Második babás Kismamák! Milyen volt az első magzatmozgás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyivel volt másabb most az első magzatmozgás, mint az első babátoknál? Illetve mikor éreztétek most először?
2014. máj. 17. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
En a 2. Babat kesobb ereztem eloszor (18 hetesen) mint az elsot (16 hetesen). Egyreszt mert most elolfekvo lepenyem van, masreszt mert lany es kevesebbet kisebbeket mozog, a fiam ilyenkor mar kirugta a haz oldalat. :)
2014. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
masodiknal mar tudtam mit kell ereznem, igy utolag visszagondolva az elsot mar hamarabb ereztem, de a belekre fogtam nem mozgasra. Az elsot 20 hetesen ereztem biztosra, hogy ez mar o, a masodiknal mar a 13-dik heten ereztem, de o sokkal tobbet mozog es most hatsofali lepenyem van. 18 hetesen mar kivulrol lehetett erezni, az elsonel 28-dik heten
2014. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én az első válaszolóhoz hasonlóan, később éreztem meg az első magzatmozgást most a második babánál mint az elsővel. Első babát 18-19 hetesen éreztem először. Most második babát mar a 20. héten. Második babát mintha gyengébben érezném. Első babám kisfiú lett. Most meg mindig nem tudom a második baba nemét.
2014. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Lehet, hogy a másodikat azért lehet később érezni, mert lazábbak az izmok a pocinkban? Csak már olyan türelmetlen vagyok. :) Igaz mindenképpen messze még az első magzatmozgás, csak kíváncsi voltam hátha más, mint először! :)
2014. máj. 18. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!