Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus elejére váró kismamá...

Augusztus elejére váró kismamák hogy vagytok? Nektek is görcsölget a hasatok illetve fáj a derekatok? Lehet, hogy a tágulási folyamat indult be?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 10:16
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Aug 4re vagyok kiírva. Ti?
2014. máj. 22. 10:18
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia.En aug.16-ra vagyok kiirva,es a heten minden nap voltak 3-4alkalommal eros menstruacio szeru gorcseim...Nem tudom mi ez de nagyon remelem hogy semmilyen tagulasrol nincs szo...Amugy van meg valamilyen kellemetlen tuneted??
2014. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Vesemedence gyulladasom volt ez miatt műtöttek, be vagyok csövezve, szülés után veszik ki. Ennek viselem a hátrànyait.
2014. máj. 22. 12:55
 4/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi aug. 5-re várjuk a kislányunkat, de nálam pont pár hete múlt el a derékfájás, hetek óta nincsen, és görcseim sincsenek. Ami viszont van, az az állandó gyomorégés. Kérdező, annak neked tutira császár lesz, vagy ilyen műtét után is lehet természetes úton szülni?
2014. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mi augusztus 8-ra várjuk a fiunkat. És én is egyre többet görcsölgetek és most jött ki nálam is a gyomor égés néha nagyon durva jön fel a sav a számba, azt mondják hajas baba lesz.:)
2014. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mi aug.12-re várjuk a kisfiúnkat.Hetek óta durván keményedek,marokszámra eszem a magnéziumot.A savam is eléggé meggyötör.Nem könnyű egy 2 éves izgő-mozgó leányzó mellett!:)))))))))
2014. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azt mondták lehet sima szülès nem muszáj császár. A babától függ majd, de már be van fordulva, remélem igy is marad. Savam nekem is nagyon sok van.
2014. máj. 22. 18:12
 8/24 anonim válasza:
Sziasztok! Én augusztus 3-ra vagyok kiírva, és semmi görcsölgetésem nincs. Csak nekem is a sav.. Olyan mintha még csak a 10. hétben lennék :D
2014. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szia Mindenki!

Én aug10-re várom a kislányomat..!

Én brutálisan görcsölök (mondjuk a 7. Hét óta), keményedek is....ja és ma reggel óta a torkomban a savam..!

2014. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Van aki a Mávba fog szülni?
2014. máj. 22. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!