Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus elejére váró kismamá...

Augusztus elejére váró kismamák hogy vagytok? Nektek is görcsölget a hasatok illetve fáj a derekatok? Lehet, hogy a tágulási folyamat indult be?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 10:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én aug. 01-re várom a kislányomat. A pocakom nem görcsöl, viszont gyakran megfeszül, keményedik. Aludni sajnos egyre kevésbé tudok, ez mással is így van? Már utálom amikor közeledik az este, hogy megint jön az egész éjszakás forgolódás :(. Nekem szerencsére sok savam nincsen, de sajnos megfáztam így most hangom sincsen :( és elég cefetül vagyok. Nekem is van itthon egy kétéves kisfiam, miatta muszáj aktívnak lennem, ilyenkor ez eléggé nehéz.
2014. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

9es vagyok...nekem is bajom van az alvással 3 napja...szerintem az időjárás az oka..!

Én a SOTE2 szülök majd..valaki sug10 körül ott?

2014. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2-es vagyok!Nekem szinte az elejetol baj van az alvassal.Es igen...A gyomoregestol kikeszulok mar,de ehhez meg tarsul a legszomj ami eves utan meg rosszabodik amikor tele van a gyomrom!Neha ilyeszto...Azon kivul nagyon faj sokszor ejszaka a combcsontom...Mint amikor gyerek voltam es nottem!!Es meg sorolhatnam!!! :)))))De azert az egesz egy edes teher!!!! <3
2014. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mi aug. 6-ra várjuk a kislányunkat, aki Réka lesz. Szerintem ezek a frontok is bejátszanak mert kb. 2 napja szinte csak feküdtem és a magnéziumot kapkodtam úgy görcsölt, nyillalt a hasam. A dokim azt mondta innen rohamosan nő a baba is azért is érezzük ezeket a "fájásokat" na meg már lehet jósló is illetve beindulhat a tágulási folyamat is. Kitartás, nincs sok :)olyan sok.. :) 30 hetes kismama
2014. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én is augusztus 4-re vagyok kiírva, szintén Máv!
2014. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

9es vagyok!

Na én is érzem a frontokat rendesen...görcsökök is kicsit...fáj is a pocim kicsit...a baba sem olyan,mint szokott! Rugdosás helyett csak feszít...itt-ott kinyomja magát...! Kérdező hova tüntél???

Első baba mindenkinek??

2014. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem voltam net közelében, de itt vagyok már! Az éjszakáim még mindig görccsel tele, semmit nem alszok szinte. Csütörtökön voltam kórházban, ahol azt mondták zárt a méhszájam, ctg sem mutatott semmit, de érezték, hogy a gyerek feszít. bár a ctg nem csodálom h nem mutatott semmmit, mert akkor pont nem görcsöltem. Nekem az inkább éjjel jellemzőbb.


15-ös, akkor lehet bent találkozunk, de nem hiszem h én kihúzom addig, nekem a koraszülés is benne van a pakliban a műtét miatt...

2014. jún. 1. 16:25
 18/24 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok, valószínűleg találkozunk, nekem 36. héttől mindenképp be kell feküdnöm, mivel cukros vagyok és ez a protokoll...:)

De szorítok, hogy minden rendben legyen veled!

2014. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm! :) Van fogadott dokid, vagy ügyeletesnél leszel?
2014. jún. 8. 23:44
 20/24 anonim ***** válasza:
Nincs fogadott, azt mondták, ott mindenki annyira profi, hogy nincs nagy jelentősége, ezért nem is csinálok ebből problémát :)
2014. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!