Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem görcsölget, nyilallg...

Miért nem görcsölget, nyilallgat a hasam? Nem nyúlnak a szalagok? Elhalt a picur?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ennél azért több információra van szükségünk.

Milyen idős terhes vagy? Mikor voltál orvosnál, mióta nem érzed mozogni, stb.

2013. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2013. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
menyi idős terhes vagy?
2013. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

15 hetes vagyok

a 12 hetesen rendben volt, egy hete nem fáj semmim. Kérdeztem a védőnőt és az orvost lehetne e szívhangot nézni azt mondták majd 20 hetesen.

Eddig folyamatosan nyilallgatott...

Érezni nem érzem még, de azt mondták későn is fogom mert elől van a lepény.

2013. dec. 18. 12:59
 5/14 anonim ***** válasza:

1. vegyél szívhanghallgatót

2. ha első terhesség, akkor még nem kell érezned (sőt)

3. a görcsök, nyilallás egyáltalán nem kötelező és az is igaz, hogy nem folyamatosan van. a terhesség alatt a tünetek jönnek mennek. Nekem az első hetekben görcsölt, azóta minimálisan, ha pl. tüsszentek vagy nevetek. Viszont volt 2-3 hét, amikor a combtövemnél folyamatosan fájt. A doki azt mondta, előfordul, van akinél később, de van olyan is, akinél egyáltalán nem.

4. miért halt volna el? ne gondolj a legrosszabbra!


21 hkm

2013. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem olyan 16-17 hét körül indult be csak úgy igazán. Akkor emelkedik ki a méh a dokim szerint. Na ott volt minden, keményedés, szurka, feszülés. Ezt most pár napja mintha elvágták volna, volt egy növekedési ugrás, nőtt is a hasam.

Nem kell egyfolytában ezt érezni:)

20 hkm

2013. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor minden rendben lehet, hiszen a magzatmozgást még nem érzed, a többi "tünet" meg jön-megy, ahogy akar.

második

2013. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm folyamatosan rettegek hogy baj van...figyelőt rendeltem de csak karácsony után jön meg:(

Akkor ez nem gond? Attól ő még nőhet bent igaz?

2013. dec. 18. 13:38
 9/14 anonim ***** válasza:
persze, hogy nő!
2013. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát frankó lenne ha 40 héten át minden nap fájna a hasunk....örülj neki ha nem fáj, majd fog.
2013. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!