Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meghalt a babÄm vagy ne aggodjak?

Meghalt a babÄm vagy ne aggodjak?

Figyelt kérdés

21 hetet töltöm lassan,nem mozog a baba.....

Pocakom van.

Nincs semmi folyäs,görcs stb.

Szerintetek?Orvoshoz holnap megyek...


2009. dec. 29. 16:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, akkor más a helyzet... 3. babát már tényleg érezned kéne, bocsi :(( Remélem, nincs gond és a doki jót fog mondani. Addig is kitartás, szurkolok!!!!
2009. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettőt mikor érezted először? Ne haragudj a kérdésért, de van esetleg túlsúlyod? Netalán jelentősebb?

És igaza volt egy előzőnek, ha a mellső falon tapad a lepény, akkor később érzed.

Teljesen megértem az aggodalmadat, én is a harmadik babát várom. Most a 15. hetet töltöm, és máris roppantul idegesít, hogy még nem érzem mozogni. Az elsőt 20., a másodikat a 16. héten érzetem. De írták többet nekem egy hasonló kérdésre - és igazuk van - hogy nem általános, hogy minél többedik, annál hamarabb érezzük.

Próbálj lefeküdni és nagyon figyelj befelé.

Drukkolok, nem lesz semmi baj!

2009. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te mar tapasztalt vagy. De remeljuk, hogy minden rendben lesz.

Melyik orszagban elsz, megkerdezhetem? Mindegyik babadat ott szulted abban az orszagban?

Doki utan midnenkepp irjal majd, hogy mit mondott.

Mondjuk mar ezelott ket hettel is elvileg erezned kellett volna a mozgast, tehat amikor utoljara latott a doki.

A doki nalatok csak gepekkel vizsgal, huvelyi uton nem nez meg, ugye?

2009. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Itthon elek.A billentyüzet at van alakitva,bocsi.

Nem vagyok tulsulyos,65 kilo jelenleg.Szoval türhetö.

2009. dec. 29. 16:54
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy ez a pici nagyon pici, azért enm érzed még.és lehet, hogy nem is 21 hetes még, tudod hogy számolnak. nem mindig van igazuk .

Téged csak a doki fog megnyugtatni, addig ne is idegeld magad.

2009. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha baj lenne,akkor azt már éreznéd.Sztem mozog ő,csak nem érzed.Én 28 hetes vagyok,és tegnap voltam védőnőnél,hallgatta a szívhangot,és mondta,hogy közbe2* is rugott,én meg nem is éreztem.
2009. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 hetesen éreztem először. Nyugi szerintem nincs baj.
2009. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is bírd ki holnapig.próbálj megnyugodni.a szomszédasszonyom a 2.babát csak a 21-21.héten kezdte érezni-addig szinte állandóan hányt.

tehát teljesen változó.pár hete én is kétségbe voltam esve,mert még nem éreztem semmit.vagyis mindenki azt mondta az tuti nem ő(12hetesen,2.baba)viszont igazándiból 16+5hetesen éreztem először őt.az 1.babámat pont egy héttel később.

2009. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
En 21 hetesen ereztem eloszor a Picurom mozgasat, es a mehlepenyem mellso fali allasu. Pedig az UH-on nagyon aktiv volt, megsem ereztem semmit addig.
2009. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor voltal legutobb orvosnal?

Mindent rendbe talaltak?

Erezted mar a mozgasat?

Mindenesetre ne aggodj mert arthat a kicsinek.

Szoritok ertetek!

Udv:

6 honapos kisfiu anyukaja.

2009. dec. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!