Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meghalt a babÄm vagy ne aggodjak?

Meghalt a babÄm vagy ne aggodjak?

Figyelt kérdés

21 hetet töltöm lassan,nem mozog a baba.....

Pocakom van.

Nincs semmi folyäs,görcs stb.

Szerintetek?Orvoshoz holnap megyek...


2009. dec. 29. 16:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Először is nyugodj meg. MIóta nem érzed a mozgását?

Ennyi idősen nekem is volt, hogy nem éreztem minden nap, csak 2 naponta, de nem volt gond vele.

2009. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

nem ertem igazan a kerdest, ne hari! eddig mozgott es csak most nem erzed egy ideje vagy meg sosem erezted mocorogni? sok mindentol lehet, ha eddig meg nem erezted ot, lehet, hogy csak egyszeruen olyan vastag a hasfalad.

ne aggod magad halalra, mert valoszinuleg minden rendben van veletek, de azert ird meg, hogy mi a helyzet!

2009. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
EGYALTALAN NEM EREZTEM EDDIG:
2009. dec. 29. 16:37
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Miota nem erzed a babat?

En pl. mindig ejjel vagy amikor leultem, pihentem akkor szoktam csak erezni.

Azert elcsodalkoztam a kerdeseden, mert eleg egyszeruen csak kiirtad, hogy meghalt. Furcsa.

2009. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Meg soha nem erezted a mozgasat???

Es mikor voltal utoljara a dokinal? O mit mondott? Mindent rendben talalt? Holnap mondd meg neki, hogy nem erzed a baba mozgasat.

De az is lehet, hogy olyan kicsit mozog csak, hogy neked fel sem tunik ez. Gondolom elso baba.

2009. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem egyszerüen irtam le.Ne hidd hogy örömtancot jarok Aggodom.De mit irjak?Elaludt?
2009. dec. 29. 16:40
 7/22 A kérdező kommentje:

Ja 3. baba....

2 ,5 hete voltam dokinal,minden rendben volt akkor.

2009. dec. 29. 16:41
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Ugye első baba? Mit írtak az uh-s papírra, hol tapad a lepény? Ha a mellső falon, akkor lehet, hogy amiatt érzed később mozogni. Egyébként ilyenkor ne várj erőteljes mozgolódást, csak enyhe rebbenésszerű valamit, azt is inkább esténként, amikor lefekszel a hátadra. Nyugi, nem lesz gond, csak még nem tudod, mit is kellene érezned :)))
2009. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Ne aggódj,nem biztos,hogy baj van.A barátnőm a második babát(elvileg a másodikat korábban érezzük)csak a 22.héten érezte először.Azóta megszületett és teljesen egészséges.Az orvos szerint nagyon ritka de ez is előfordul.
2009. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Biztosan nincs baj, nyugi. Barátnőm az első babáját először a 24. héten érezte. Neki nem volt átmenet. Állítja, hogy ő előtte nem érzett semmi kis buborékot, kaparászást. Akkor érezte először és egyből határozottan.

Most hogy én is Babás vagyok 27 hetes, nem kétlem, hogy valósat mondott. Nekem kb. csak egy hete van, hogy minden nap érzem, és nem mindennap egyforma intenzitással. Van olyan nap, hogy csak este jelentkezik be, és akkor is csak egy rugás erejéig, máskor meg csak ámulok mennyire aktív.

De hangsúlyozom, hogy két hete még rettegtem, mert volt amikor napokig semmit nem éreztem.

Nem hiszem, hogy baj lenne, de mikor látott utoljára orvos?

2009. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!