Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy érzi magát 38 és 39...

Ki hogy érzi magát 38 és 39 hetesen?

Figyelt kérdés
Én relativ jól vagyok, csak gyorsan kifáradok, néha kapkodok a levegö után. jóslóim nincsenek, a pocim néha estére bekéményedik, a babám még mindig aktiv, sokat mocorog. csak egy valami zavar, hogy mindenki egy kérdéssel bombáz, nem-e félek a szüléstöl. jogos a kérdés, mivel elsö babás vagyok, csak már unalmas. a szüléstöl nem félek, inkább egy fura, meg nem magyarázható érzés fog el, ha rá gondolok. röviden ennyi, várom a válaszokat! 38+4 hetes km
2009. dec. 29. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva, én már nem bánnám, ha túllennék a szülésen. Azt hiszem. Itt fáj, ott fáj, hamar elfáradok. Jóslófájásaim is vannak, az éjjel azt hittem, akció lesz. De nem lett. Én sem mondanám, hogy félek a szüléstől. Illetve talán csak annyira, amennyire az ismeretlentől fél az ember. Nem igazi félelem, persze be vagyok parázva, hiszen nálunk is első baba, így nem tudom, mire számítsak, de nem rettegek. A kis pocaklakó azért már kevésbé aktív, de este azért menetrendszerint bejelentkezik. Akkor aztán rendesen mutatja, mit tud.
2009. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!