Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy érzi magát 7 hetesen?

Ki hogy érzi magát 7 hetesen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 5 heteske vagyok, de már émelygek, komoly hányingerem volt reggel.Ez a második terhességem, az első alatt egyáltalán nem voltak ilyen gondjaim.Apa örül, lehet hogy fiú lesz, kislány után.
2011. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!Nekem is van már émelygés,főleg reggel!! Mindig arra kelek fel!!

Kicsit kellemetlen,de megéri....:)

2011. jan. 9. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 8 hetes vagyok. 6-dik héttől szörnyű hányingerem van, és nem csak reggel, hanem egésznap. Szóval nagyon rosszul érzem magam!

Én már voltam dokinál és ultrahangon is, 7 hetesen. Nagy élmény volt! :)

2011. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem eddig semmi jelentős tünetem nincs.

Fájnak a melleim, hol erősebben, hol nyengébben és minden kajálás után felfújódom.A wc-re menetel egyik nap sűrűbb, másik nap ritkább.Esténként szokott fájni a fejem és talán ennyi.Jó babavárást!

2011. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok, de ne is kérdezd, már komolyan alig bírom. egész nap hányok, émelygek, alig eszem, iszom. szinte felkelni sem bírok, és itt a háztartás, a kétéves fiam, a vizsgaidőszak....hát nagyon nem könnyű, jövő héten megyek uh-ra. boldog babavárást!
2011. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyesmi nincs amit írtok. Kicsit bővebb a folyásom és ennyi. 8 hetes vagyok.
2011. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 7hetes vagyok a nyolcadikat taposom! elsö babàm csak 18 éves vagyok. nagyon kicsi vagyok (160cm 49kg) a doki azt mondta egyek sokat mert különben erösebbek lehetnek a rosszulléteim! de nincs egyàltalàn hànyingerem meg ijesmik. a citromot kìvànom nagyon:) lehet örülten hangzik de képes vagyok megenni egy egész citromot:) a melleim nagyon feszülnek de ezen kivül semmi tünet! jo egészséget minden kismamànak!
2011. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!