Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen mintha nem is...

17 hetesen mintha nem is lennék terhes. Érezte már valaki igy magát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, de eddig semmi jel a pocaklakótól...
2011. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

25. hétig nem is látszott a pocakom, pedig már úgy szerettem volna megmutatni. :-)

Ha az érzés része érdekel, akkor nekem akkor tudatosult hogy terhes vagyok, amikor átléptük a 12. hetet és lehetett már "nyugodtabban" örülni a pocaklakónak. (Korábbi vetélés miatt eléggé stresszes volt ez az időszak.)

Amikor meg már mocorgott is odabent, akkor már tényleg kismamának éreztem magam.

2011. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hallottam már ilyet! Én fel se tudtam kelni a 6. héttől az elsővel(fiú) a 5,5 hónapig, a másodikkal (lány) 4,5 hónapig. De volt a környéken egy lány, azt mondta, hogy ha nem nőne a hasa, nem is tudná, hogy babás.

Szép napokat!

2011. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az első terhességemnél az ég világon semmi tünetem nem volt. Mondtam is a páromnak, hogy ha nem mennénk néha-néha UH-ra, el sem hinném a dolgot. A 20. héten aztán megéreztem az első rúgást! Türelem,, a Te manócskád is nemsokára jelt ad magáról. :)
2011. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont a 17. héten mentem el a dokimhoz, hogy legyen szíves megnézni terhes vagyok-e még. Merthogy hasam semmi nem volt, a súlyom pont annyi mint terhesség előtt, nem volt már hányingerem. Megnézte, ababa tük jól volt, szóval nyugi, 1-2 hét és már érezni fogod! Aztán meg lesz akkora hasad, hogy sok is lesz!:)
2011. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódom,köszönöm a válaszokat:)
2011. jan. 10. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár én még csak a 14. héten vagyok, de nekem sem volt, valamint nincs tünetem. aggódtam is emiatt, bár az utóbbi egy hétben eléggé megnőtt a hasam, akármennyire hihetetlen, de igaz.
2011. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!