Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen olyan mintha...

32 hetesen olyan mintha remegne a babám?

Figyelt kérdés
2.terhességem 32.hetet kezdtük tegnap és néha már napok óta olyan mintha remegne...másnak is van ilyen a fiammal való terhességemnél nem volt ilyen.
2011. jún. 13. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szia. Én a 31.hétben vagyok,és nekem is szokott ilyen lenni... meg persze rúg jóó nagyokat mellé :)
2011. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Csuklik. Nálam is sokszor előfordult.
2011. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nemez nem a csuklás az teljesen másmilyen olyan mintha rázkódna dideregne:)
2011. jún. 13. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én csak azt tanácsolnám, ha megijedtél tőle - akár csak egy picit is ! -mert annyira furi az érzés, akkor inkább menj el egy orovshoz hogy nézze meg bent minden rendben van-e! ezzel magadat is megnyugtatod!!
2011. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Szia!Nekem is ugyanez az érzés van mintha remegne reszketne a baba!Persze tuti nem csuklás!Én inkább arra gondolok(olvastam valahol),hogy ilyenkor nyújtózkodnak és mivel nincs még úgy izom rajtuk ezért "beremegnek" .Más kismamának is volt ilyen Ő se tudta,hogy mitől van ez.Nem csak mi vagyunk így:D
2011. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Előző vagyok kimaradt,hogy 33 hetes vagyok és én is a 31-32 héten kezdtem ezt érezni
2011. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem csuklás, hanem sima remegés. Kórházban mondták, mikor bent kellett feküdnöm és sokszor éreztem én is. Semmi rosszat nem jelent. Van, hogy a baba nyeli a magzatvizet, kiüríti és remeg tőle. Van, hogy a nyújtózkodástól van, ahogy már korábban is írták. Nem kell megijedni tőle, de ha az megnyugtat, inkább kérdezz rá az orvosodnál.
2011. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
JÉÉÉ majdnem mindenkit lepontoztak!!!
2011. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én még nem pontoztam senkinek semmit!Voltam ma uh-n és mondtam dokinak azt mondta hogy nem lényeges mert minden rendben van.
2011. jún. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!