Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy 25 hetesen a...

Létezik hogy 25 hetesen a babo kinyomja magát a hason? Kb teniszlabda nagyságu volt a dudor és kissé fájt? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
a babán kívül nemigen lehet más...
2010. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Létezik bizony! :)

Olyankor mindig megsimogatom, és mosolygok rajta. Sokszor gondolkodom, hogy olyankor milyen testrésze lehet, feje, lába, keze...

Ma este is csinálta, miközben beszélgettünk a férjemmel, mondtuk is, biztos azért csinálja, hogy jobban hallja a kinti világ titkait. :)

Ja, és tényleg tud fájdalmas is lenni.

2010. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
létezik ám!!! És később nem csak kissé fog fájni. az én babám a bordáimat bírta kifeszíteni állandó jelleggel!! :))
2010. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom- mint tegnap az UH-on kiderült- a popsiját szokta nekinyomni a hasamnak. Olyankor a pocimnak az a fele sokkal nagyobb, mint a másik. A férjem rettentően élvezi, jókat nevet rajta. Én is, csak akkor nem, amikor fáj is. :)
2010. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!