Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok és reggel...

31 hetes vagyok és reggel kicsit terhes tornáztam. És wc-n vettem észre, hogy diónyi nagyságú barnás folyásom volt. Már volt egyszer kicsi, de akkor szex után volt. Hivjam az orvost?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a nyákdugó egy része... Szerintem hívd fel az orvost, nézzen meg... ártani biztosan nem fog és megnyugszol tőle!!!
2010. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Szio én nem akarlak elkeseriteni deez nem normális.Mert én négy hete veszitetem el a babámat 8 hetes voltam igy kezdödött párnapig barnás folyás és átalakult véresbarnás folyássá utána rendes vérzés volt 1 hétig.Szerintem pihenj sokat lehet még segit de feltétlenül menjél orvos hoz.Soksikert
2010. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóltál az orvosnak? Mit mondott?
2010. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is hivd fel a dokidat, kérd ki a véleményét, na de azért a vetélés kockázata igy 31 hetesen már nem olyan egyszerű...persze nem szabad csak ugy elsuhanni felette, de a babád már egy kifejlett kis emberke, és ahogy irták lehet a nyákdugó egy része is.

Fájdalamad nincs?

Remélem minden rendben lesz, ird majd meg mit mondott az orvos.

2010. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit fiatalabb terhes vagyoknálad. Amikor hasonlót tapasztaltam, azt mondta az orvos, hogy azonnal hívjam őt, de egyben meg is nyugtatott, hogy a barna folyás nem szokott rosszat jelenteni, a pirosnál kell megijedni. Persze ez embertől és terhességtől is függ. Szóval én hívnám. Majd írj mi volt.
2010. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Nem értem el a dokimat,tudom,hogy pesten van most szombatra lett megbeszélve a múlthéten,hogy akkor menjek be.Volt 1 óra fele pici barna még,de azóta semmi,nem fáj semmim vagyis akkor mikor kinyonja magát,lehet ez is közre játszott éreztem lentebb volt most,de már feljebb jött és nincs semmi bajom.Remélem nem is lesz.Szülésnő ismerősömet hivtam fel,azt mondta pihenjek,lehet torna közben meghuzódott a méhfal vagy méhszájon fekszik ettől is lehetett.De azt mondta,ha még lesz vagy fájások,elfolyik a magzatviz menjek be.Megvizsgálnak,ultrahangoznak.Köszönöm kedvesek vagytok.Szép napot!!!!!!!!
2010. máj. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!