Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 4-5 hetesen?

Normális ez 4-5 hetesen?

Figyelt kérdés
Nagyon minimális barnás-rózsaszínes váladékot látok a wc papíron.De nem hagy nyomot a bugyin,csak a papíron látom.Hétfőn megyek dokihoz,másnak is volt ilyen?Mennyire természetes?
2009. dec. 29. 09:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szia voltál dokinál?
2009. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintetek még nem ért vissza a dokitól?Csak nincs semmi baj:(
2009. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy holnap megy a dokihoz uh után!
2009. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi,csak későn értem haza.Az ügyeleten már normálisak voltak,bár nem csináltak uh-t,mert nem volt kéznél,de írtak duphastont.Így egy kicsit megnyugtatóbb,bár már elmúlt a barna(kopp-kopp),remélem nem is tér vissza.

Ma megyek uh-ra,remélem már legalább petezsák látszik majd.:)

Nagyon köszönöm mindenkinek a biztatást,nagyon jó érzés volt hogy drukkol valaki nekem. Majd megírom mi volt uh-n.

2009. dec. 30. 08:04
 25/29 anonim ***** válasza:

Szia mizus volt uhn?

Irj lécci nagyon szoritottam!!!

2009. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

De jó látni hogy visszatértek érdeklődni felőlem :)

4+3 hetes vagyok,és 4-5 mm -es petezsákot látott a doki,1 hét múlva kell visszamennem.

Szerintetek ez jó méret?

nagyon remélem hogy igen,és szépen fog fejlődni a babócám:)

Te kedves utolsó válaszoló,te is babát vársz?

2009. dec. 30. 18:13
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 5+3 hetesen volt 12mm, úgyhogy nyugodj meg!Jövőhéten már lesz legalább ekkora neked is!
2009. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szia kedves utoslo válaszolo vagyok aki nagyon szoritott...:-)

Igen én is kismama vagyok 32 hetes.

ne aggodj ilyenkor nagyon gyorsan nőnek ezek a kis lurkók..:-)Nem lesz semmi gond ne aggodj sokat pihenj szedd a gyógyszert ls tényleg ne aggodj!!!Én is sokat aggodtam és sztem fogok is ez teljesen nem mulik el soha sztem...:-)De a lényeg hogy jol vagytok...és tényleg sokat pihenj!Boldog ujévet és gratulálok a kis pocaklakodhoz.ha esetleg kedved lenne dumcsizni csak irj igyekszem nézegetni.És majd irj mi volt a dokinál..:-)

2010. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Egy másik doki utrogestan hüvelykapszulát írt fel,mert azt mondta ez jobban hat szerinte,szóval már azt szedem.Szerdán voltam uh-n,már 13mm-es petezsákocskám van :)

3 hét múlva kell visszamenni,remélem addig már szívhangja is lesz a kis babócámnak:)

Csak ne lenne ez az örökös aggódás hogy minden rendben legyen!

De hiszek benne hogy minden rendben lesz,és pár hónap múlva már a karomban tarthatom,azt aki most még csak pici petezsákocska :)

2010. jan. 7. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!