Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 4-5 hetesen?

Normális ez 4-5 hetesen?

Figyelt kérdés
Nagyon minimális barnás-rózsaszínes váladékot látok a wc papíron.De nem hagy nyomot a bugyin,csak a papíron látom.Hétfőn megyek dokihoz,másnak is volt ilyen?Mennyire természetes?
2009. dec. 29. 09:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni, de nekem volt, és elvetéltem. én nem várnék hétfőig a dokival, mert minden nap számít, lehet, hogy tud gyógyszert adni még időben. vagy menj el ambulanciára. inkább feleslegesen menj el, mint ne! de ne pánikolj, mert nem feltétlenül jelent elvetélést, csak mivel nekem ez volt, sokkal óvatosabb vagyok és inkább mindenkinek a gyors tetteket javaslom mint a várakozást.
2009. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Én mentem már tegnap,de azt mondta előbb ultrahanggal bizonytani kell a terhességet.(oda holnapra van időpont.)

Mondtam hogy már volt egy vetélésem,de azt mondta addig semmit,míg nem voltam uh-n. :(

Remélem minden rendben lesz.Nagyon szeretnénk már ezt a kisbabát!

2009. dec. 29. 10:04
 3/29 anonim ***** válasza:

első vagyok: azért ez nekem fura amit az orvos mondott. mi az, hogy UH nélkül semmit nem csinál? ultrogestant-ot szoktak ilyenkor általában felírni (remélem jól írtam)

én nagyon szorítok nektek!!!!

amúgy meg vagy elégedve a dokiddal?

2009. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

megint én: addigis teljes ágynyugalom biztos ami biztos.

még mindig nem térek magamhoz: vérvételből is meg lehet állapítani a terhességet, minek várakoztat??

2009. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Gondolom, pozitív lett a teszted, ez nem elég bizonyíték, hogy terhes vagy? Nekem is volt az elején nagyon enyhe rózsaszín valami pár napig, és a dokim írt fel Duphastont (olyan, mint az Utrogestan). Talán meg kéne próbálni egy másik dokit vagy nőgyógyászati rendelést, nézzék meg most az UH-n, valami már lehet, hogy látszik, pl. megvastagodott méhnyálkahártya. Adjanak gyógyszert, aztán 1-2 hét múlva, ha neadjisten valami mégsincs rendben, abba lehet hagyni a szedését. Addig viszont legalább biztonságot ad, szerintem.
2009. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Annyira nem ismerem a dokit az sztk-ba mentem,hát nem volt túl szimpatikus,nyugdíjas doki,nem is néz az emberre miközben beszél.

Sajnos nem tudok teljes ágynyugalmat,dolgozom,szerencsére irodai munka.

Ráadásul megvizsgált,és azt mondta nem egyértelmű,de érez valamit.mégsem elég sajnos,nem tudom az uh-n látni e már valamit?

Köszi a biztatást,amúgy elgondolkodtam hogy lehet elmegyek az ügyeletre ha még észreveszem a barnázást.

2009. dec. 29. 10:24
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen,pozitív lett a tesztem,vagy ötöt csináltam,nem -e rosszul látok:)
2009. dec. 29. 10:26
 8/29 anonim ***** válasza:
határozottan menj el valamilyen kórházba, ambulanciára. azt a másik dokit meg hagyd a fr@ncba. főleg így, hogy volt már vetélésed.
2009. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Én ezért járok magán dokihoz, mert ő a pénzemért, úgymond azt csinálja, amit én mondok.

De szerencsére nagyon kedves és lelkiismeretes, ezért esett rá a választásom, én a kórházban néztem ki, amikor bent feküdtem.

Tényleg nem szabad ráhagyni, a holnapi UH után akár ki is írathatnád magad, vagy szabi? Ha hazamentél melóból csak pihenés, semmi házimunka!

33+6 hetes

2009. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam, és nekem is hétvégére esett, úgyhogy a kórházba az ambulanciára mentem.

Mondtam, hogy pozitív a tesztem, egy percig nem kételkedtek. A kórházba szerintem uh-ot is tudnak rögtön csinálni(nekem is csináltak)Kaptam Utrogestant, Magne b6-ot, és szígorú fekvésre ítéltek. Ne játssz vele, ez a doki nagyon fura!Menj máshoz, minél hamarabb!!!Ha lehet még most megtudják akadályozni a vetélést, de minél többet vársz annál kevesebb az esély ha a hormonjaiddal van baj!

2009. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!