Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 4-5 hetesen?

Normális ez 4-5 hetesen?

Figyelt kérdés
Nagyon minimális barnás-rózsaszínes váladékot látok a wc papíron.De nem hagy nyomot a bugyin,csak a papíron látom.Hétfőn megyek dokihoz,másnak is volt ilyen?Mennyire természetes?
2009. dec. 29. 09:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Gratulálkok!Szerintem válassz magándokit, de gyorsan, vagy érdelődd meg, kihez lenne érdemes elmenned, az SZTK-ban.Minél gyorsabban!Azért magnéziumot szedhetnél addig is!
2009. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
csak azért merek offolni, mert több választ is én írtam eddig. szóval az ilyen "dokikat" fel lehet valahol jelenteni? olyan dühös vagyok amióta a kérdező kommentjében olvastam ezt a k@cs@g orvost.
2009. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon köszönöm a sok választ,most már biztos hogy nem hagyom így az ünnepekre,hanem a holnapi uh után bemegyek a városba az ambulanciára,ezt a dokit meg elfelejtem,csak sajnos ő rendel a hét 4 napján itt helyben.

Pedig azzal kezdtem hogy már volt egy vetélésem,most pozitív a tesztem,és mondták ha legközelebb terhes leszek menjek gyógyszerért.Gondolhatja hogy nem szórakozásból szeretnék valamit kérni,hanem hogy megmaradjon a babám.

itt van meglőve az ember egy városnak minősített faluban,a 10km-re levő város másik megye azért nem fogad,a nagyváros meg 40 km-re van,én pedig estig dolgozom még csütörtökön is.:(

kicsit eltértem a tárgytól bocsi,szóval köszi mindenkinek!

2009. dec. 29. 12:13
 14/29 anonim ***** válasza:

Már írtam neked 11.48.-as, de nagyon szeretnélek meggyőzni arról, hogy felejtsd el most a munkát. Ha igazán szeretnéd ezt a babát, semmiképp nem mégy dolgozni, hanem szigorúan fekszek. Ez a néhány nap akár el is döntheti a babád jövőjét.

Írtam, hogy nekem ugyanígy volt, és nekem is az uh-on alig lehetett még látni a petezsákot, úgy hogy szemét doki ez, hogy erre vár. Sőt neki a vizsgálat alapján, hogy milyen a hüvelyed fala, tudnia kellett volna, hogy terhes vagy e vagy sem.

Én nem várnám meg a holnapi uh-on, hanem elmennék még ma este az ügyeleti ambulanciára! Próbáld meg kérlek!

2009. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
nem várhat az a munka? én a holnapi UH.-t sem várnám meg, mennék 40 km-re a kórházba. nem tudsz szabit kivenni?
2009. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
11.28 nem 11.48-as voltam:)
2009. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
mindegy melyik voltál, a szívemből beszéltél. :D
2009. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

De nagyon aranyosak vagytok,tisztára meghatódtam:)

Amint tudok elmegyek az ügyeletre,nem bocsátanám meg magamnak ha emiatt bármi történne.

Köszönöm mégegyszer a biztatást mindenkinek!

Drukkoljatok nekem:)

2009. dec. 29. 13:11
 19/29 anonim ***** válasza:
ezerrel megy a drukk. örülök, hogy okosan döntöttél. te tegyél meg mindent ami tőled telik. BÚÉK
2009. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg mi volt, ok?
2009. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!