Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok. Ma...

LN09 kérdése:

13 hetes terhes vagyok. Ma voltam UH-on és a doki azt mondta, hogy kevés a magzatvízem, én pedig láttam, hogy a babának nagyon kevés a helye. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Két hét múlva kell visszamennem, de addigra pont belehalok. Azt mondta a doki most nincs baj, de lehet...

Félek, hogy baj lesz belőle!


2009. dec. 28. 17:34
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Szia én vagyok a 09.21-es,tudod,akinek a barátnője hónapokig kórházban volt.A doki megkönyörült rajtuk és 30-án reggel megcsászározták.Ez a 36. hét volt.Egészséges!!! 2600 g-mos és 53 cm-es kislányt hozott a világra.Kitartás,a te picieidnek sem lesz semmi bajuk!!!Majd írd meg légyszi,hogy mi volt veletek,akár privibe is!Szorítok Neked és meglátod minden rendben lesz!
2010. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!