Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok. Ma...

LN09 kérdése:

13 hetes terhes vagyok. Ma voltam UH-on és a doki azt mondta, hogy kevés a magzatvízem, én pedig láttam, hogy a babának nagyon kevés a helye. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Két hét múlva kell visszamennem, de addigra pont belehalok. Azt mondta a doki most nincs baj, de lehet...

Félek, hogy baj lesz belőle!


2009. dec. 28. 17:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%

Mi az, hogy "láttam, hogy kevés a helye"??? Ezt nem is értem... Te képzett diagnoszta vagy?

Csak mert én ikreket hordtam ki gond nélkül, nem értem, hogy lenne kevés egy babának a hely...

2009. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
26%
Hát igen, érdekes a kérdés, én sem nagyon értem. Mi az összefüggés aközött, hogy kevés a magzatvíz, meg hogy kevés a helye....Meg te azt hogy láttad? A másik amit nem értek: "Két hét múlva kell visszamennem, de addigra pont belehalok." Ezt is az ultrahangból jósoltad meg?
2009. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj. A magzatvíz mennyisége még változhat. Ha visszamész 2 hét múlva meglátod már biztatóbb híreket kapsz!
2009. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Ne foglalkozz az elso ket valaszoloval! BUNKOK! Nyugi biztos minden rendben lesz! A viz mennyisege sokat valtozik! Az meg tuti hogy 13 hetesen boven eleg helye van a babadnak!!:) Ne aggodj!
2009. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
nekem egyik papírra azt írták, jelentősen kevés magzatvíz, másnap meg, hogy norm. mennyiségű. erről ennyit.
2009. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Ikreket várok, de a másik baba rendesen mocorgott, a másik pedig nyomorogott. Nem vagyok képzett szonográfus, de akkor ezek szerint a doki sem az. Biztos akkor a takarító, vagy konyhás UH-ozott. Azért csak a vaknak nem szúrt szemet, hogy kevés a helye. Kaptam képet, és azon is látszik, hogy teljesen összevan görnyedve, és nagyon kevés a burokban a hely neki.

Szeretem amikor ilyen emberek irogatnak ész nélkül. Na mindegy!


Tudom, hogy változhat, meg lehet, hogy éppen akkor cserélődött a magzatvíz... Meg ezer oka lehet. De szerintem ilyenkor minden normális kismama megijed. Pláne, hogy két babám, már elment...

Azt is írják, hogy nincs összefüggés a közöttt, hogy a kismama mennyit iszik, de ha belegondol az ember, a baba a mamából él. Ha a mama nem eszik, iszik eleget, akkor a baba sem annyit.


Sajnálom, én meg vagyok ijedve, ha ez miatt más csak piszkálni tud, akkor piszkáljon.

2009. dec. 28. 18:35
 7/31 A kérdező kommentje:

Kedves 17:40-es!

Az, hogy te ikreket hordtál ki gond nélkül, nem jelenti azt hogy más is gond nélkül fogja kihordani... Örülj neki, hogy nem volt problémád, és tedd össze a két kezed.

2009. dec. 28. 18:37
 8/31 A kérdező kommentje:

A másik amit nem értek: "Két hét múlva kell visszamennem, de addigra pont belehalok." Ezt is az ultrahangból jósoltad meg?


Mit jósoltam meg az UH-ból? Belehalok az aggódásba és rágódásba, hogy mi lesz. bocsánat, hogy nem fogalmaztam úgy, hogy a gyengébbek is megértsék.

2009. dec. 28. 18:41
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne addódj, csak ártasz vele. Én is ikreket szültem, de azt én sem értem, hogy miből gondolod kevés neki a hely. Nyugodj meg,még kényelmesen elférnek. Ettől függetlenül az egyik mindig ellesz nyomva. Gondolj arra, hogy más kihor 3-4 babát.

Csak 1 példa: Mikor szültem volt egy lány aki 3 babát szült a 36.héten. Mindhárom köze 2,5kg nyomott.Képzeld el ők hogyan fértek el és teljesen egészségesek :)

Boldog babavárást és kevesebb aggódásr kívánok.

2009. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Ha doki mondja, hogy kevés helye van, és én is látom a monitoron, sőt 2 barátnőmnak is szemetszúrt a képen, hogy nincs helye, akkor ebben mit nem lehet érteni. Össze volt gömbölyödve, nem tudott kinyújtózni, mig a másik teljesen jól elvolt.


Tudom, milyen 4 babát hordani! Hordtam én is!

2009. dec. 28. 19:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!