Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok. Ma...

LN09 kérdése:

13 hetes terhes vagyok. Ma voltam UH-on és a doki azt mondta, hogy kevés a magzatvízem, én pedig láttam, hogy a babának nagyon kevés a helye. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Két hét múlva kell visszamennem, de addigra pont belehalok. Azt mondta a doki most nincs baj, de lehet...

Félek, hogy baj lesz belőle!


2009. dec. 28. 17:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13hetes magzat kb 5-6cm. Hogyan lehetne kevés helye? Ez a kérdés most vagy csak egy kitalált valami vagy a kérdező van teljesen bezizzenve. Milyen felfogás az, hogy két pár centis baba nem férel. Ha hordtál már ki babát akkor tudod, hogy ők ott szinte mindig összevannak gömbölyödve, nem nagyon nyújtóznak ki.... Még egy baba is így helyezkedik el nem még több. Ezt nevezik magzatpóznak...
2009. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell ilyennek lenni... Akkor ezek szerint az orvos is hülye, hogy ezt nem tudja.

A magzatpóz, meg ez a póz teljesen más.

Mindegy, már megtudtam amit szerettem volna. Zárjuk le a kérdést, mert sok ép választ sajnos nem kapok, csak, hogy milyen hülye vagyok, meg kitalálom.


Annak aki értelmes hozzászólást írt, nagyon köszönöm!

2009. dec. 28. 19:48
 13/31 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a méhemben kevés a hely, hanem a burokban.
2009. dec. 28. 19:50
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy visszakérdezek, de mit mondott az orvos, aki az uh-ot csinálta, mire számíthatsz 2 hét múlva? Ne idegeskedj, azzal elrontod az örömödet amit a babák adnak. Érdemben nem tudok hozzászólni, tanácsot adni, de biztos van megoldás. Itt olvastam, hogy akinek kevés a magzatvize kap valami gyógyszert. Te vagy a négyes ikres kismama?
2009. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem teszed fel normálisan a kérdést, ne is várj olyan válaszra. Nem részletezted a gyengébbek kedvéért...De gondolkodjál már kicsit!!!! Nem vagyunk gyenge felfogásuak, de gondolatolvasók sem!Ha nem fogalmazol pontosan, akkor mi honnan tudjuk, hogy mit értettél alatta? Meg azt írtad, hogy TE láttad, hogy kevés a helye..nem azt, hogy ezt az orvos is megállapította, mert az megint más, és akkor fel vagy háborodva, hogy többen nem értik. Van hely, le lehet írni rendsen a szitut, nem csak minden második gondolatod, és akkor nem adsz félreértésekre okot.
2009. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Nyilván a méhem tágul, és nem ott nyomorog. ÁÁÁ, mindegy.


Amúgy a doki nem mondott semmit, mi lehet két múlva. Csak ennyit, hogy menjek vissza két hét múlva.

2009. dec. 28. 20:12
 17/31 A kérdező kommentje:

"Kaptam képet, és azon is látszik, hogy teljesen összevan görnyedve, és nagyon kevés a burokban a hely neki."


Csak, mert állítólag nem írtam ki...

2009. dec. 28. 20:20
 18/31 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan én nem tudom,milyen lehet ikreket hordani,de szerintem nagy baj nem lehet,mert akkor hamarabb hívtak volna vissza.Teljesen érthető,hogy meg vagy ijedve,és emiatt kicsit össze-vissza írsz.De nekem érthető volt.

Magam elé tudom képzelni az uh-s fotódat.

Lehet,hogy az a babád kisebb lesz,mint a testvére,amelyik kicsit el van nyomva.De a magzatvíz mennyisége akár 1-2 óra múlva már normalizálódhatott,ha ettél,ittál.

2009. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

20:23!

Köszönöm! Tényleg össze vagyok zavarodva. 13 hét alatt több problémám volt a terhességgel, mint 10 kismamának együtt.

Mondjuk UH elött nem ettem, nem ittam. Elég korán mentünk.

Én is arra gondoltam, hogy ha nagy baj lenne, akkor elöbb kéne visszamennem.

De aki már ennyi rosszon túl van, mint én, az már sok jót nem vár :(

2009. dec. 28. 20:30
 20/31 edus83 ***** válasza:
60%
ISTENEM ENNYI BUNKÓ EMBERT!!!!!!!!!!!!!!KEDVES KISMAMI!!!!!!!!!!NE AGGÓDJ LEGALÁBB IS PRÓBÁLD MEG,IGYÁL NAGYON ,NAGYON SOKAT ÉS NEM IS TUDOM MIT ÍRHATNÉK PRÓBÁLJ POZITÍVAN HOZZÁ ÁLLNI TUDOM NEHÉZ,ÉN 3 HETE VOLTAM ÍGY,DE NEKEM EGY BABÓM VAN,ÉS HALÁLRA IZGULTAM MAGAM HÉTIG AZTÁN RETTENTŐ SOKAT ITTAM ÉS MINDEN RENDBEN VAN:))!!ÉS NAGYON CSODÁLLAK 2 BABÓT,HOGY BÍRSZ KI, ÉN EGYEL IS NAGYON NEHEZEN VISELEM,SOK PROBLÉMÁM VOLT ÉS VAN:((!!!ÉS A NAGYON KEDVES VÁLASZOLÓKKAL NE TÖRŐDJ VAN ELÉG PROBLÉMÁD!!!!!!SZORÍTOK ÉS ÍRD ,EG MI TÖRTÉNT!!!!!!!!!!
2009. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!