Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megszakításom...

Terhesség megszakításom lesz,29 vagyok,9-10 hetes, nagy a veszélye, nagyon félek, hogy később nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 09:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
4%
Szóval nem eü. oka van? Hát, akkor ez sajnos gyilkosság.
2009. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ezt ki kérdezte????
2009. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nyugi, lehet. Majd ha lesz saját életed, saját otthon ahova vidd. Ha sors szánt neked,akkor lesz is!

Fogadj orvost!

2009. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

az ember a rosszat jobban elhiszi, lényeg hogy képtelen voltam elmenni abortuszra, főleg hogy eljött a baba apja, aki teljesen ellenzi magát az abortuszt, meg persze félt is, hogy ne legyen baj.De én nem képzeltem vele közös életet.3 napja bőgök, hogy mi lesz velem, egy gyereket várni kell...

most mondja meg, aki abortusz ellenes, hogy ebben az esetben miért jó megtartani??

2009. dec. 17. 19:21
 25/27 anonim ***** válasza:
nem olvastam el az összes választ.sajnos nekem volt 17 évesen egy abortuszom,vákumos,és sajnos 14 hetes volt már,nem vette észre az orvos se,de most ebbe nem mennék bele.lelkileg nagyon nehéz,erre készülj fel,főleg ha egyedűl kell végig csinálnod.én most 31 hetes terhes vagyok,és jól vagyunk a kicsivel együtt,bár azóta majdnem 10 év telt el.utána gyógyszert szedtem és öt hónap után estem teherbe.a veszélye megvan az abortusznak de nem lehetetlen hogy ne ess utána teherbe.bár nem a "legfiatalabb" vagy ehhez,de ez a te döntésed és ha úgy gondolod hogy nem lenne jó élete a kicsinek,nem tudnád neki biztosítani amit kell,tedd amit jónak látsz.de megpróbálhatnád az örökbe adást,az jobb döntés lenne.
2009. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sajnos tapasztalatból írok!

Nekem volt egy megszakításom ami 8 hetes volt.3 évvel ezelött történt.Mára már babát terveztünk és 4 hónapon belül sikerült teherbe esnem.Nagyon boldogok vagyunk.Persze elött én i aggódtam,igy mint te.

DE nyugi,szerintem semi baj nem lesz.ma már nem úgy csinálnak egy terhesség megszakítást mint régen.Föleg ha az elsö lesz.Bár van egy ismerősőm ako 3 megszakítás után egészséges babát szült.

2010. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Most maradt végül Kérdező?
2011. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!