Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megszakításom...

Terhesség megszakításom lesz,29 vagyok,9-10 hetes, nagy a veszélye, nagyon félek, hogy később nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 09:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
előre is köszönöm mindenkinek a válaszát:)
2009. dec. 15. 09:37
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj, hogy hiába ír csak olyan, aki átesett már ilyenen. Az, hogy valakinek volt abortusza és utána lett gyereke, az neked nem lesz garancia arra, hogy veled is így lesz. És fordítva, ha olyan ír, akinek volt abortusza és utána probléma volt, az sem jelenti azt, hogy neked problémád lesz. Az életben nincsenek garanciák semmire. Úgyis az lesz, amit a "sors" dob, függetlenül mindentől.
2009. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
és igen, nekem is vákummal csinálják, nincs kaparás, hál ég!
2009. dec. 15. 09:38
 14/27 anonim ***** válasza:

de ne vedd készpénznek ezeket a válaszokat. szomszédom 3 abortusz után még mindig teherbeesett.

mondjuk erről meg is van a véleményem. csak azért írtam, hogy egyáltalán nem biztos, hogy nem lehet gyereked utána. a kaparást sem úgy végzik, mint 20 évvel ezelőtt, vákuummal szívják ki, hogy minél kevésbé sérüljön a méhfal. tágítás pedig ugyanúgy történik, mint a szülés esetén.

2009. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
9%

Első válaszoló vagyok!


Találkoztunk közelebbről a problémával!


Párom 26 volt az eslőt megszakítottuk mert szét lett idegeskedve a rohadt pénz miatt..

Utánna meg kettő elment 1 hónap után magától, azóta volt egy petevezetékátfujás, most ő 31 én 27 és folyamatosan próbálkozunk de mégcsak meg se tapad...


Nem a kisujjamból szoptam amit leírtam és nem is a neten olvastam!

2009. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm a választ, nekem sajnos nincs párom:(, egyedül kéne nevelenem, komoly önértékelési problémával.van hogy nem merek emberek közé menni :(a mai napig az anyukámmal élek és a párjával akit gyűlölök, otthon nagyon rossz a hangulat.
2009. dec. 15. 12:40
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

ez azt jelenti hogy nem beteg a babád,hanem anyagi és lelki okok miatt nem tart(hat)od meg?Nagyon sajnállak,tényleg nehéz lehet pár nélkül.Nincs rá esély hogy inkább nevelőszülőkhöz add?Sok ezer párnak nem jön össze a baba akik bármit megadnának érte,és talán a lelkiismeretednek is könnyebb lenne...És azért még ott van az a hátra lévő 8 hónap,ami alatt akármi is történhet veled,ami javítja a helyzeted.

És még valami,nem vagy már fiatal... 29 évesen más jócskán megnő a kockázata hogy teherbe eshetsz e még egyszer.A sógornőm 31 volt,azóta sem sikerül nekik.

Jól gondold át és bárhogy is döntesz,erőt-egészséget kívánok neked

30hetes km.

2009. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
46%

Minden előfordulhat, de ne így állj hozzá!

HA el kell vetetni akkor el kell, ettől még lehet gyereked.

Nekem elhalt és elvették, csak annyit ajánlok, hogy fogadj dokit.

Ha magadtól akarod elvetetni úgy is fizetni kell érte, szánj egy 10000 ft-ot a dokinak, hidd el emberségesebb lesz és nem okoz bajt.

2009. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nekem is volt elhalt terhesség miatt!Semmi komplikáció nélkül szültem utána 2 gyereket!Műtét előtt felhelyeznek egy úgynevezett lamináriát, ami megdagad, és kitágítja a méhszájat!Ez a műtét előtt néhány órával történik!Nem fáj, csak kellemetlen a felhelyezés!Aztán mikor műtenek elaltatnak,és semmire nem fogsz emlékezni!

Nálam nem volt akkor, és utána sem probléma!De ez az én testem, az én szervezetem!De különbözhetünk!Nem biztos hogy amit az én testem elbír, azt a másiké is!Szorítok hogy minden rendben legyen, és hogy egyenesbe jöjjön az életed!

2009. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
én is szorítok.
2009. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!