Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maximum hány évesen vállalnál/...

Maximum hány évesen vállalnál/vállaltál (legkésőbb) gyereket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 19:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Én most vagyok 35 és az első babát várom.Voltam férjnél,7 évig nem lett baba ,az exem nem akart,elváltunk,igy alakult.Nem érzem hogy késő lenne,sőt még eggyett szeretnék szülni 2-3 év múlva,még 40 év alatt.Szerintem a mai világban ez nem olyan késő.
2009. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én januárban 42 leszek,és 6 hetes a második fiam:)

2009. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Anyagi okai vannak! Akkor merjük bevállalni:((

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. dec. 13. 20:23
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Én 35 vagyok, az első babánkat várjuk, elteltek gyorsan az évek azért csak most. De én, ha lehetett volna választani, korábban szerettem volna, így nem hiszem, hogy egy tesót még bevállalunk. Nem most lennék hozzá idős, ha még 40 évesen vállalnánk egy második babát, pl. amikor majd gimis lesz, én 60? Bár ki tudja mit hoz a sors.

31 hetes

2009. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én az elsőt 22, a másodikat 24 évesen szültem. Mindketten lányok. Most töltöttem be a 41-et és a harmadik babót várjuk bármikor mehetünk a kórházba. Kisfiú lesz.

Nem tervezett baba, véletlenül becsúszott, mérlegelés után döntöttünk úgy, hogy megtartjuk, meg egyébként is abortusz ellenes vagyok, de nagyon. Megcsinálták a magzatvízvételt a 17. héten, azóta tudom, hogy egészséges babának adok majd életet. Nem érzem magam annyi idősnek, mint amennyi vagyok, meg egyébként is a gyermek megfiatalítja a szülőket. Annyi csak a különbség, hogy sokkal több ultrahangra, meg több vizsgálatra kellett járni, mint a 35 alatti kismamiknak. Nagyon várjuk már a pici érkezését, és mivel a lányaim már nagyok, tudom, hogy bőven lesz segítség is és mivel mindenünk meg van, ezért tényleg csak a gyermeknek kell szentelnem minden energiámat.

39 km

2009. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

35 felett már orvosilag rizikósabb. De a mai világban nagyon kitolódik.

Én 32 évesen szültem az elsőt. 34 vagyok, most jön a második.

Anyósomom mulatok mindig, amikor meséli, hogy lett két gyerek, egy fiú, egy lány. Nem is akartak többet. Aztán később becsúszott véletlenül még egy. Ja, de akkor már nagyon öreg volt szülni, 32, de mégis megtartották.

Ma meg inkább az 1. gyerek szokott akkor jönni.

Azért egy dolgon érdemes elgondolkodni. Mennyire elengedhetetlenek azok az anyagiak a gyermeknek? Én azért vártam 32 éves koromig, mert 30 évesen mentem férjhez. A házunk még mindig félig van kész. Dühítő az igaz, mert most nem dolgozom, 1 keresetből nincs is pénzünk folytatni. De ha tovább várok, akkor nem lett volna gyerekünk. Ami nagyon kell az megvan. Az anyagiakat később is meg lehet teremteni, de később már egyre nehezebb teherbe esni. 35 év felett már minden 5. pár meddő.

2009. dec. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Az első 28,a második 31,most 37 vagyok a harmadik baba 16 hetes km.
2009. dec. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az elsőt 17, a másodikat 23 évesen szültem és most vagyok 17 hetes a 3. babával 33 évesen.
2009. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

39 éves vagyok.Első baba.41 évesen még bevállalnám a másodikat.

28 hetes

2009. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
36 vagyok elsö babát várom 8hetes vagyok. régota szerettük volna de csak most sikerült és nagyon boldogok vagyunk.
2009. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!