Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen idős kapcsolatba...

Milyen idős kapcsolatba vállaltál/vállalnál babát?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezném, hogy átlagosan az emberek mikor kezdik érezni egy kapcsolatban, hogy jöhet a "trónörökös"? Nálatok mik a tapasztalatok?


Köszönöm szépen


2010. jún. 3. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mi 5 és fél év után kezdtünk el nem olyan rég próbálkozni
2010. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 1-2 éven belül akartunk volna, de a körülményeink a 7. évben lettek olyan jók, hogy be is vállaltuk.
2010. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi tavaly februárban ismerkedtünk meg,3 hónappal később elhatároztuk jöhet a baba,megint 3 hónap múlva teherbe estem,május 8.-án született meg a kislányunk.Lehet kicsit gyors sokak szerint,de nem bántuk meg.Előtte mind a kettőnknek volt házassága ahol egyik helyen se született baba.
2010. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez nem a kapcsolat "korától", hanem a perspektívájától függ.

És egy kicsit a kortól is. Én szerettem volna mindig is fiatalon szülni, de a "nagy Őt" csak 28 évesen ismertem meg. Ő is gyereket szeretett volna, 30 évesen az elsőt, 32 évesen a másodikat szültem.

(Ja és trónörökös nincs, "csak két lyány" :-DD)

2010. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 év után jött volna,de elhalt.A párom mondta Ő még nem érezte akkor érettnek magát ehhez(akkor volt 23).6 év után újabb vetélésem volt.7 évre született meg a kisfiunk.A drága apukája azt mondta,ha tudta volna,hogy ilyen az apaság 10 évvel korábban csinál gyereket,erre én:akkor még nem is voltunk együtt:)
2010. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4 év után, de kiderült, h a kapcsolat nem volt érett rá, épp ezért szerintem nem ettől függ, akár egy fél éves kapcsolat is lehet olyan ahova jöhet a gyerek és van olyan 10 éves is ahova isten ments......én addig várnék, amíg "kiélvezzük" egymást, élünk együtt, nyaralunk, otthont teremtünk.....és egy véleményen vagyunk h akkor most!!!!
2010. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, előttem szóló, mintha én írtam vona. Második voltam.
2010. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
volna
2010. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
2 éve voltunk együtt mikor teherbe estem! Azóta is boldogok vagyunk! :)
2010. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

én is egyetértek. én meg az első


még annyit fűznék hozzá: olyan sok tényező van,(külső-belső) hogy emiatt elég eltérő adatok fognak jönni - valószínűleg

2010. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!