Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek van vagy volt Miómája,...

Akinek van vagy volt Miómája, hogy élte meg? Rendben volt a havid? Megkelett műteni? Kiújúlhat? Vállaltál babát utánna?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak volt kb 15 éve. Mi csak a műtétről tudtunk, anyu soha nem beszélt arról, hogy milyen nehéz volt az élete a mióma miatt. Apu mesélte, nagyon sajnáltam. Az orvos javaslatára eltávolították a méhét, olyan 38 éves lehetett anyum. Nem is akart több gyereket már, 5 gyermeket szült.

Én sajnáltam anyut, mert a nőiességétől megfosztották, de másrészt meg örültünk, hogy nem kínozza tovább az az őrületes vérzés. Egész jól viselte.

2010. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt(2002)nőgyógy.tüneteim nem voltak,rendesen megjött stb.Voltak viszont hólyag problémáim,mintha felfáztam volna ahhoz hasonló.A körzeti orvosom küldött tovább nőgyógyászhoz(évente jártam szűrésre),és kiderült hogy Myóma van a méhemen,de valamiért nekem csecsemőfejnyire!!! megnőtt,és elnyomta a húgyvezetékem,(ezért voltak ilyen tüneteim).Ezt csak hasi műtéttel lehetett eltávolítani,úgy hogy a méhem megmaradjon(még nem volt gyerekem)szerencsére sikerült a műtét,de már akkor közölték hogy a méh fala heges lett vékonyabb ezért császárral szülhetek csak ha aktuális.Ezután semmi gondom nem volt,nem jellemző a visszanövés sem.2008 ban megszületett a kisfiam probléma mentes terhességből császárral,és még egy kistesót is bevállalhattam aki november közepén érkezik,szintén programozott császárral.Az én esetem ritka,a myoma ennél "ártalmatlanabb" dolog,és sok esetben elég a gyógyszeres kezelés is.Természetesen az is számít hol van,mennyi,és mekkora?jó egészséget! 33h.kismama
2010. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Az aviva torna nagyon jó erre eltünteti.
2010. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!