Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kis segítséget kérnék teszttel...

Kis segítséget kérnék teszttel kapcsolatba!?

Figyelt kérdés

A DM-es teszt, emlékeim szerint Gravi-hcg, milyen érzékenységű?? A betegtájékoztatóba nem volt erről leírás.

És ezt mikortól érdemes használni, nem várt előtt vagy a napja után?( a doboza ilyen zöldes színű)

köszönöm


2010. febr. 7. 09:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ej, na ez nem is dm-es, hanem patikás, összekevertem!

csak, mert azt írta, h beágyazódás után 3 nappal mutat, viszont nekem-lett, ez a patikás!, viszont a dm-es azon lett halvány 2.csík!

2010. febr. 7. 09:23
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor írok magamnak, megtaláltam itt időkőzben, h 20-as érzékenységű!!

Akkor tui nem vagyok babás, az a második csík a másikon nem tudom, h lett!

2010. febr. 7. 09:26
 3/11 anonim ***** válasza:
a halvány pozitív is pozitív! Amelyik teszted pozitív lett az esetleg nem 10-es érzékenységű? A 20-as érékenységű pár nappal később lesz pozitív. Csinál két nap múlva egy másik tesztet. Mikor kellett volna megjönnie?
2010. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most akartam kidobni azt a tesztet amit a patikába vettem ez a gravi hcg akkor mikor néztem 3 percen beül -volt, most meg (2 napja csináltam ezt) ott van a 2.csík, de nem tudom mikor lett rajta!!

Ezt akkor nem lehet pozitívnak tekinteni ügye???

Amúgy 11.-ére nem várom.Amin halvány csík volt az ilyen dm-es volt, nem tudom a nevét.

Köszönöm, h írtál

2010. febr. 7. 09:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 11-ig, aztán tesztelj újra, reggeli vizeletből. Ha beágyazódott a baba, akkor a dm-es lehetett 10-es és pozitív, a 20-as meg negatív, de a hcg naponta duplázódik, úgyhogy ha ott van az a baba, akkor 11-én erős csíkod lesz.
2010. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, akkor 11.-én ha nem jön meg akkor tesztelek megint!

Köszönöm a választ!

2010. febr. 7. 10:21
 7/11 anonim ***** válasza:

9:53-as vagyok.

Drukkolok nagyon! Írd meg hogy mi az eredmény:-)

Én holnapra tervezem a tesztelést:-)

2010. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szia 9.53as!

Megírom, h mi az eredmény, és nagyon szorítok neked is!!

Te is írd meg kérlek, h mi az eredmény, remélem mindenkinek + lesz aki szeretné!!!

2010. febr. 7. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltem ma, sajnos negatív lett...majd egy hét múlva újra tesztelek.
2010. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia,ohjajjj, komolyan sajnálom, remélem a következő teszt már nem lesz ilyen!!!!

Én meg tutira érzem, h megfog jönni, a szokásos:

a mellem néha érzem, az alhasamba kis görcsök, és pont ilyenkor ált.napokkal így előtte ezt szoktam érezni:((

Én csak akkor tesztelek ha nem jön meg a 25.napra:)

Szorítok neked is, h ott legyen a 2.csík!!!!!!!!!!!

szió

2010. febr. 8. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!