Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen idős kapcsolatba...

Milyen idős kapcsolatba vállaltál/vállalnál babát?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezném, hogy átlagosan az emberek mikor kezdik érezni egy kapcsolatban, hogy jöhet a "trónörökös"? Nálatok mik a tapasztalatok?


Köszönöm szépen


2010. jún. 3. 15:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 év után, de már a kapcsolat elején éreztem, hogy ő lesz az apuka, csak mi nagyon fiatalok voltunk. Én 17, ő 19. Szóval bőven kiélveztük az életet. De szerintem is egyszerűen lehet érezni, hogy a kapcsolat mikor érett rá, és együtt kell akarni a babát, akkor jó.
2010. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Pont amiatt is írtam idézőjelbe, hogy "trónörökös", mivel általánosságba véve értettem a gyerekeket, nem külön nem szerint.

Az egyik nagyon jó barátnőm 2 hónap után vállalt be babát, a sógornőmék közel 10 év után. A barátnőmék kapcsolata tönkrement, éppen hogy elvegetálnak egymással. A sógornőmék szeptemberre várják a második babát!


Egyébként az szent igaz, hogy nem a kor számít, hanem a kapcsolat milyensége.

2010. jún. 3. 16:08
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

mi megismerkedésünk után 2 hónappal mondtuk, hogy jöjjön a baba. Aztán rá 3 hónapra sikerült teherbe esnem. Féltem picit mert nagyon sok rosszat hallottam a férfiak félrelépéséröl a terhesség alatt. De pont az ellenkezöje történt! Soha nem találkoztam még ilyen hüséges, szeretettel teli, gondoskodó férfival mint a párom. Úgyhogy nekem kellemes csalódás volt és azóta sem bántam meg:) de amúgy már a legelején éreztem, hogy ö kell nekem egy életre és töle kell gyerek...mivelhogy elötte soha senkitöl nem akartam...

22/L

2010. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már szívem szerint vállalnék babát,de a párom még nem akar.Tegnap is mondtam neki valami babás témát,erre csak cümmögött 1et.Pedig én fiatalon akarom ez első babát szülni.4éve lessz hogy 1ütt vagyunk.

22/L 25/F

2010. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
MI egy éve ismerjük egymást, már házasok vagyunk, és várjuk a babánkat! Nem volt kérdés, igazi nagy szerelem. Pedig előtte nem voltam házasság és gyerekpárti, de vele minden természetes. Nem az időn múlik egyébként, hanem a kapcsolaton.
2010. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi megismerkedésünk után 1 hónappal már szerettünk volna gyereket:)

Sajnos az élet közbeszólt,mert kiderült, hogy a férjem meddő és csak lombikkal lehet babánk. Eltelt azóta 2 év,összeházasodtunk és nemrég derült ki, hogy sikerült a 3. lombikkísérletünk és most mi vagyunk a legboldogabbak:)

2010. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek! Jó egészséget így ismeretlenül a gyerkőcöknek! :)


Mi szintén 4 éve vagyunk együtt és már az elejétől kezdve tudjuk, hogy a másik az Igazi. A baba dologra a párom két éve mondta, hogy ő örülne, ha már lenne, csak azok a mocskos anyagiak a visszatartó erők.

2010. jún. 4. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!