Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a Nolen névről?

Mit gondoltok a Nolen névről?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Több 100 normális név van a naptárban. Ez nem az.
2014. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem hallottam, az biztos hogy nem jön szembe veled az utcán. Nekem tetszik. Próbálok én is olyan nevet választani ami szép is, és nem minden 2. gyerkőcnek adják. Sajna a lányomnál nem figyeltem erre, minden 2 kislány Hanna..... :)
2014. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de ez fiú vagy lány név. Biztos az én hiányosságom, de nem tudom.
2014. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan keverni fogják a Noel-lel, és becézni sem nagyon lehet (bár nem tudom ez szempont-e -a Nolli pl. elég hülyén hangzik-), de ha megy a vezetéknévhez, akkor jó. :)
2014. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Roberta77 ***** válasza:

Volt egy sorozat M1-en Bosszú címmel

Abban szerepelt Nolen :-)

2014. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik és kiváncsi vagyok a véleményekre. Szeretnék olyan nevet választani ami nem gyakori. Még nem tudjuk hogy kisfiunk lesz vagy kislányunk de ha fiú akkor a Nolen nevet szeretnénk ha meg kislány akkor a Loretta nevet kapná. Már van egy három éves kisfiam akit Donátnak hívnak.
2014. márc. 6. 15:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép a hangzása, bár én sem tudom, fiú, vagy lánynév. Fiúnak tetszene.:)Idegenül cseng, az igaz.
2014. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon nem tetszik...


24 hkm

2014. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, annak ellenére, hogy tényleg hasonlít a Noelre. Szerintem nem is muszaj becézni.
2014. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Azt se tudnám eldönteni fiú-e vagy lány név. Nem tetszik, mondjuk a Donát sem, de hát nem vagyunk egyformák.
2014. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!