Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik Ti vásároltok ruhákat...

Kismamik Ti vásároltok ruhákat tesz-veszen, vaterán, zsibvásáron a pocaklakónak?

Figyelt kérdés
Én annak idején nagyon sok mindent megvettem előre,+ még ajándékba is sokat kaptunk,pl. játszószőnyeget vettem használtan,aztán kaptunk egy újjat ajándékba.A gyerkőcöm már 4 hónapos,volt olyan időszak,h 2 hét alatt kinőtt ruhákat és most már annyi a ruhácska,h már nem férünk,ezért én is el kezdtem őket árulgatni.Lényegében jelképes összegek ezek,de legalább nem foglalja a helyet.Nagyon sokszor gondolkodtam már azon,h milyen jó,h vannak ilyen lehetőségek,mert ha mindezt az üzletben kellen megvenni,akkor már a gatyánk is ráment volna a babruhákra:) és sajnos ezt nem engedhetjük meg magunknak.
2009. dec. 10. 16:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon szeretek a tesz-vesz-en nézelődni és vásárolni is! Érdemes továbbá a kinézett darab eladójánál megnézni a többi aukcióját is, mert evvel nagyon sokat tudsz spórolni a postaköltségen is. Van olyan is, hogy kéri nézz meg egy másik eladót mert együtt is tudnak postázni! Legyél bátor és rámenős! Ha valami nagyon tetszik de egy kicsit sok, akkor írj egy pár sort hogy te esetleg ennyiért vinnéd el! Ha sikerül, sokat meg tudsz spórolni így is! Bátraké a szerencs, hátha sikerül! Én is megpróbáltam, volt amikor sikerült, volt amikor nem! Remélem segítettem!29km és aktív tesz-vesz-es
2009. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is ami nem volt meg azt a vaterán vettem meg!Mi kaptunk kiságyat,de hiányos volt és matracunk se volt!A vaterán vettünk 3000-ért egyet,matraccal,húzattal,fejvédővel lepedővel!Nagyon olcsón jöttünk ki belőle!A ruhákat,amiket nem kaptunk azt mind itt vettem!Max 8500 Ft-ból vettem 60 db ruhát,amiben van minden(rövid és hosszú ujjú body-k,zoknik,rugdalódzok,pulcsik,nadrágok kötött holmik,sapkák,overál,kezes-lábas,bundazsák stb)!Babakocsit,hordozót,gyerekülést,kádat kaptuk,így szerencsére ezeket nem kellett kiizzadnunk a nem létező pénzből!Én is csak olyan aukciókat nézek,amik a közelembe vannak és el tudunk érte menni!Személy szerint nagyon örülök,hogy rátaláltam erre az oldalra!Nagyon sokat lehet spórolni és hibátlan cuccokkal gazdagodtam!Bele sem merek gondolni,hogy ez üzletben mennyibe került volna nekem!:(
2009. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi baba-bizomanyiba jarunk, kimosom kivasalom a kis cuccokat es szinte ujak...Nemhinnem hogy a gyerekem ezert hatranyosan kezdene az eletet. Manapsag sajnos nagyon kevesen engedhetik meg az uj cuccokat, a rongyrazassal meg nemertek egyet. Nekem is van ismerösöm, aki a lakashitelet alig birja kifizetni, de be nem tenne a labat a turkiba. Lehet az ö gyereke több hatranyt szenved emiatt.
2009. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az meglehet...

Nincs semmi szégyelni való abban,hogy turkálóból vagy netről vásárol az ember!Ott is lehet jó cuccokat venni és a kutya nem jön rá,hogy az most újonnan került ki a boltból vagy turis!Az én vaterás cuccaimon szinte meg se látszik hogy használták,hisz egy csecsemő úgy se hordja a ruhákat sokáig,nem?És utána ha már nem szeretnénk már több gyereket,akkor viszont tovább fogom adni egyben egy jelképes összegért!Lehet,hogy a végén el fogom ajándékozni sose lehet tudni!

2009. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szia! Én romániai vagyok, nekem nagyon bonyolult a vateráról vagy a teszveszről rendelni, de meg szoktam nézegetni, hogy hol mi van eladó.

Személy szerint én az angol turiban vásárolok babacuccokat, 5-7 lejért vettem nagyon jó állapotban lévő rugikat, ami az üzletben 30-35 lej, és levegőztetőzsákot 19 lejért, ami az üzletben 50-60 lej. Magamnak kicsit drágák ott a felnőtt cuccok, de a kicsinek nagyon olcsón jutottam hozzá szinte az egész kelengyéjéhez. Főleg, hogy mindig kiszagolom, mikor van teljes árúcsere, és akkor az elsők közül válogatok.

Nagyon jók ezek a lehetőségek. Akármi legyek, ha nem jobb minőségűek ezek a régi használt babacuccok, mint azok, amik a boltban vannak, és amik úgy néznek ki, mint ami egyetlen mosást sem bír ki. Ráadásul az egész városban nem találtam olyan helyet, ahol a turikon kívül valóban ÚJSZÜLÖTT ruhát lehet venni. Egyetlen helyet szeretnék még megnézni, azt hittem, hogy a szülészeti klinikával szemben lévő bababolt a legdrágább, mégis meglepően olcsón láttam kitéve az árút. Oda majd bekukkintok.

Ha nem kellene, én is eladnám ezeket, de majd kelleni fognak a kistesóknak ... :)

2009. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Épp most nézelődöm a teszveszen. A fiamnak szinte mindent onnan vettünk meg (kiságy, babakocsi, hordozó), nagyon jó minőségben és olcsón.

Most ruhákat nézek, mert épp ma fedeztem fel, hogy a rugikban már nem tudja kinyújtani a lábacskáját. Úgyhogy 56osról váltanunk kell. :)

Én általában úgy spórolok a postaköltséggel, hogy csak olyanoktól vásárolok, akikkel egy városban lakunk, vagy közel van a város és el tudok menni a holmiért, így nem kell fizetni az utalási költséget és a postaköltséget sem. Az eladók is jobban örülnek egy személyes találkozónak, mert pl. utalsz neki 2-300ftot, akkor ő sem tud azzal mit kezdeni, mert ugye nem nagyon tudja levenni a számláról, vagyis nem éri meg.

2009. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ruhácskát még nemvettem, mert még nem tudom mi lesz. De babakocsit a vateráról vettem beköthető hordozóval 20 ezerért. Ugyanez üzletben 70 ezer lett volna. Szopipárnát is onnan vettem újat, pár dolgot pedig kaptunk (kiságy, kenguru, sterilizátor).

Szombaton remélem kiderül mi készül kibújni, és akkor már a ruhácskákat is elkezdhetem gyűjtögetni. Bár eddig is vettem pár unisexet turiban, mert nem tudtam neki ellenállni. A veaterán már néztem komplett ruhacsomagot egyben, elég ocsón, de mivel nem tudtam fiú lesz-e vagy lány, így nem mertem leütni.

Találtam egy új licitálós oldalt is, www.zsibvasar.hu, és ott is vannak egészen jó cuccok.

27 hetes km.

2009. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!