Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik Ti vásároltok ruhákat...

Kismamik Ti vásároltok ruhákat tesz-veszen, vaterán, zsibvásáron a pocaklakónak?

Figyelt kérdés
Én annak idején nagyon sok mindent megvettem előre,+ még ajándékba is sokat kaptunk,pl. játszószőnyeget vettem használtan,aztán kaptunk egy újjat ajándékba.A gyerkőcöm már 4 hónapos,volt olyan időszak,h 2 hét alatt kinőtt ruhákat és most már annyi a ruhácska,h már nem férünk,ezért én is el kezdtem őket árulgatni.Lényegében jelképes összegek ezek,de legalább nem foglalja a helyet.Nagyon sokszor gondolkodtam már azon,h milyen jó,h vannak ilyen lehetőségek,mert ha mindezt az üzletben kellen megvenni,akkor már a gatyánk is ráment volna a babruhákra:) és sajnos ezt nem engedhetjük meg magunknak.
2009. dec. 10. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én is vásároltam/vásárolok sok mindent a netről. Én a teszveszt szeretem, mást még nem próbáltam.

Vettem neki ruhát, kezdő pipere csomagot (megmaradt bontott pelus, babaolaj, fürdető, kifogó), babakocsit, pihenőszéket, fali dekorációt.

Nekem is lenne mit eladnom, csak tartok még ettől. Elcsomagolom a ruhákat, hátha később jól fog jönni. ;)

2009. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én a neten nem vettem ruhákat, de túrtam:-) Szerintem jó ötlet eladni őket, bár én várom, hogy a barátnőim közül hátha kell még valamelyiknek, így majd inkább elosztogatom. Viszont éppen most vettem a vaterán egy légzésfigyelőt, ezzel is közel 10.000 Ft-ot spóroltam.

Azt tervezem, hogy majd ezeket a használati dolgokat én is eladom majd.

(30 hetes mami)

2009. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én a Teszveszen vettem magamnak nadrágokat,a bálás butikokban nagyon drágán adják(4500Ft)az üzletekről ne is beszéljünk(7900Ft)!A picimnék még nem veszek...később!

Nagyon jó dolognak tartom én is,mert nem vagyok gazdag!!!

18h

2009. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!

Nekem is vannak kismamrucijaim is,potom összegért.Nagyon szép poncsók pl.,én nagyon szerettem,mert kényelmes volt nagyon.Ha érdekel,írj privib malt és küldök képet.

Szép napot!

2009. dec. 10. 17:21
 5/17 anonim ***** válasza:
Én mindent Vaterán vettem meg de ezt komolyan mondom nincs új dolog mert így sokkal olcsóbban jöttem ki.Neked mik vannak mert szívesen vennék tőled is?
2009. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves 17:27!

Van egy játszószőnyegem,van egy szinte új sterilizátor amin van még egy év garancia,rengeteg body,rugdalózó,nadrágok,kardigánok,overál,hálózsák,sapka,szóval szinte minden.Ha érdekel küldj mailt privibe és küldök képeket.

Szia és további szép napot!

2009. dec. 10. 17:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Szinte mindent a vateráról és a teszveszről vettünk. Plussz emellet járunk turizni is. Egy kicsit sem érzem úgy, hogy a babám gagyibb cuccokba lenne csomagolva, vagy silányabb babakocsija lenne, mint annak aki újat vesz. Sőt, nekünk így még a pénzünk is megmarad! :)
2009. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Tényleg nagyon jó, hogy vannak ilyen oldalak, mert a gyerekruhák, cuccok azok, amiket nagyon jó minőségben gyártanak és általában nem egy, meg nem 2 gyereknek tervezik, hanem többnek. 56000 a táppénzem,a férjem meg közalkalmazott (eü-s) ebből nem nagyon pattoghatunk. Egy darab új ruhát nem vettünk a babának, de így is annyi 56-os, 62-es cucca van, hogy nem fogja tudni elhordani. Bálás, kapott főleg. Csak ezért nem rendeltem a vateráról, teszveszről. viszont játszószőnyeget, ővterelőt onnan vettünk, a többi használt cuccunkat (mózes, babakocsi, ...) meg bizományiból. De nagyon szeretjük ezeket az oldalakat nézegetni, mert mindig találunk valami tuti cuccot rajta. Majd ha lesz rá keret, megvesszük azokat is. Sok sikert a csere-beréléshez, adok-veszek-hez!
2009. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy sok áru amit feltesznek a vaterára, tesz-veszre, jelentősebb drágábbra jön ki a licitek és a postaköltség után, mintha turiban megvenném. Sőt!! találkoztam olyannal is, hogy boltban is annyiba került újonnan.igy én turiba járok kb. 4 hete, mindig amikor jön az új áru és már minden meg is van.
2009. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is vettem sok mindent a vateráról. Például ami másnak olcsó babakocsi (40ezer ft), én sajnos nem engedhettem meg az emelt lakáshitel miatt. 6500ft-ért vettem egy olyat, amit fél évig használtak havonta egyszer a nagyszülőknél. És szuper babakocsi. 1 hete pedig 7000ft-ért vettem a kisfiamnak egy 20db-ból álló pulcsi+nadrág+kabát szettet, amiben szintén vannak nem használt darabok. A tescoban néztem, egy naci+pulcsi páros 4000ft! Szerintem én nagyon jó vásárt csináltam.

Amit az utolsó írt a posta költségről, az igaz. Én emiatt csak olyan hírdetéseket nézek, amiért el tudunk menni személyesen.


9hetes kisfiú anyukája

2009. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!