Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normál esetben hányadik...

Normál esetben hányadik héttől szoktak jelentkezni jósló fájások? És honnan tudom hogy az csak jósló, és nincs semmi gond?

Figyelt kérdés

És hogyan lehet megkülönböztetni a jósló fájást a rendes fájástól?


Tele vagyok kérdésekkel =)

Előre is köszi a válaszokat :)


26 hetes pocakos


2008. júl. 21. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudommikortól van, de ha nem rendszeres és nem 10, 5, majd 3 perces akkor az csak jóslófájás.

Neked még nem kellene szerintem, inkább 32. hét után.

2008. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A szülés előtt 4 héttel már jeletkezhetnek jósló fájások. Nekem a 32. héttől vannak. Onnan tudod, hogy csak jósló, hogy mozgásra és zuhanyzásra elmúlik. Az igazi nem fog elmúlni mozgásra. Általában erős menstruációs szerű görcsöt és derékfájást szoktak ilyenkor érezni.

Remélem tustam segíteni.

34 hetes kismami

2008. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jósló fájásokra általában csak a 34. hét után lehet számítani.Jól írta az előttem válaszoló,hogy ha rendszeres fájások vannak amik ugyanolyan időszakonként jelentkeznek pl.1 óra,fél óra,15 perc,10 perc...stb.azok már rendszeres szülési fájások.A többi csak jósló.Nem tudom mért kérdezted,ha vannak időnként hasi fájásaid valószínű azért van, mert a méhed most indul majd igyazán nővekedésnek.Nyúlnak a méhet tartó szalagok is na meg a babuci is gyarapszik majd rendesen és emiatt is vannak a fájások időnként.De ha komoly gondra gyanakszol mindenképp keresd fel a nődokidat.

36 hetes kismama

2008. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem gyanakszom még semmire csak érdekel a téma =) Mindenből jobb előre felkészülni minthogy meglepődjek :)
2008. júl. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!