Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tegnap még gond nélkül be...

Tegnap még gond nélkül be tudtam jelentkezni az Iwiwembe, most pedig egyszerűen nem enged be! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pedig helyes a jelszavam és a felhasználónevem is ,de azt írja hogy helytelen valamelyik próbálkozzak újra!Tuti hogy jól írom be és már vagy 20szor próbálkoztam:(( Barátnőmével megnéztem,mikor léptem be utoljára és a belépési idő megegyezett a tegnapi időmmel.Szóval azzal nem volt gond és mint irtam az övével simán beenged,csak az enyémmel nem:((Veletek fordult már elő ilyen hogy nem engedett be iwiw??Ugye nem törték fel???
2008. dec. 1. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

De elég valószínű.

Kérj jelszó-emlékeztetőt az e-mail címedre.

2008. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most egy másik barátomat kértem meg hogy nézze meg a sajátjával és őt sem engedi be!Tuti valami iwiw szarakodás
2008. dec. 1. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyar oldal,tehát nem meglepő,hogy ilyen "felhasználóbarát"...
2008. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mára már megoldódott a dolog,be tudtam lépni:) Iwiw hülyült..gondolom valami szerver hiba volt.

Köszi a válaszokat:)

2008. dec. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!