Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel kenítek a hasatokat,...

Mivel kenítek a hasatokat, melleteket, derekatokat?

Figyelt kérdés

17+6 km vagyok. Már most igen erőteljesen feszül a hasamon, mellemen a bőr. A hasam mindig ki is van száradva, pdig folyadékot iszok rendesen. Jelenleg körömvirág krémmel kenem magam.

Próbáltam olajokat, de azoktól teljesen kiömlött a mellkasom.

Ti mit használtok. Igazából nekem bevált a körömvirág kenőcs. Szerintetek, ha nincs semmi panaszom, maradhatok ennél?


2009. dec. 4. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is olivaolajjal kentem anyu tett bele orbáncfű virágot. Nem lettem sehol csíkos nekem is óriási hasam volt.
2009. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
én a Rossmannban vettem Babydream krémet, nem drága és mind a két barátnőm ezt használta a terhessége alatt. nem lett csíkos. De azt tudnod kell, ha hajlamos vagy rá, nincs az a kence-fice, ami megóv a striáktól.
2009. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Bocsi az lemaradt, hogy 33 hetes kismami, még csíkok nélkül
2009. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!