Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kenitek valamivel a hasatokat...

Kenitek valamivel a hasatokat hogy szülés után ne legyen csikos? És a melleteket is? Ha igen mivel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Babyloveos terhességi masszázsolaj,és masszázskrém felváltva,mindenhova,Zsiros testápoló,és E-vitamin kapszula szétnyomva,belekeverve.Igényszerint akár napi 3Xis.
2010. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kentem, és egyáltalán nem lett csíkos, de hogy a krémtől-e azt nem tudom. Szerintem azért jót tett neki, sosem viszketett a bőr, hogy húzódik.

ezt használtam. büdi, de szerintem jó.:

[link]

2010. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM-ben kapható milupa schwangerschaftscreme-t használom. Nekem sem lett csíkos a hasam, sztem nagyon jó krém.
2010. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Johson's fürdés utáni babaolajjal kentem - egy csíkom sem lett szülés után.
2010. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima Dove testápolóval kentem magamat, és egy csíkom sem lett.
2010. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mandulaolajjal kentem,nem lett csíkom.
2010. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milupasat hasznalom en is hasra, oldalra es cicire. Nincs csikom, nagyon jo
2010. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
AVENT stria elleni krémmel! Kitűnő!!!
2010. márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Babylove-os olaj, és Milupa terhességi krém. Felváltva használom, kb. a 14.héttől, mikor melyikhez van kedvem, de minden este bekenem valamelyikkel! Most a 33.héten még nincs sehol csíkom, remélem így is marad a végéig :) ! Mindkettőt a DM-ben vettem! A Milupa nehezebben szívódik be, sűrű krém, a Babylove pedig mivel olaj, könnyen bemasszírozható!

2010. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

minden genetika kérdése.ha olyan a bőröm úgyis ki fogok csikosodni még ha drága krémekkel kenem akkor is.épp ezért nem használok drága krémeket csak a sima testáplolmmal kenem.eddig még nincsen csikom.


30 hetes km

2010. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!