Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van most a Felicitas...

Mi van most a Felicitas várandós kismama csomagban?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! egy csomó prospektus mellett van benne egy aventes pohár (én ezeket használtam az első babámnál is, nagyon praktikus), egy mini mam cumi, minta sudocremből, babaolajból, babafürdetőből, nívea popsikrémből, terhességi csíkok elleni krémből, egy pici garmastan kenőcs (nekem ez hozta anno rendbe a szétázott cicimet).

nagyjából ennyi, nem olyan sok, mint amit később a kórházban kapsz, de szerintem érdemes kiváltani. a fiam sokáig elvolt a színes prospektusokkal, már megérte :)))

2009. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, én múlt héten vettem át és más volt benne, mint az előzőnek.

prosik

aventes pohár

cumi

teafilter 1szoptatós, 1 gyerektea

nivea csomag, pici minta mennyiségekkel: popsikrém, kézkrém, férfi(!)dezodor

paradontax fogkrém minta

carefree tiszt.betét 1 db

2009. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hete vettem át, nekem csak egy ronda(-:(zöld-barna)cumi, paradontax fogkrém, Aventes pohár, férfi dezodor, Nivea intim tusfürdő volt.+prospektus
2009. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!