Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A felicitas csomagot hol...

A felicitas csomagot hol lehet kérni vagy igényelni, mi kell hozzá? Egy 20 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiskönyvvel együtt adják elvileg a Várandós Mamák Tanácsadója c. könyvet, abban van ilyen kupon. Fel van sorolva, melyik településen hol lehet átvenni. A harmadik trimeszterben veheted át, a kiskönyv bemutatása mellett. Ne várj tőle túl sokat: cumi, Avent tejgyűjtő, 1 db pampers pelus, fél literes babavíz és szóróanyagok.
2008. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaptál elviekben a védőnődtől egy Felicitas könyvet, abban van egy kupon. A 3. trimeszterben veheted át, szóval addig még van 8 heted. A könyvebn van egy lista, hol lehet beváltani a kupont.
2008. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én azt mondom gondold meg, mert nem valami sok, de a kesobbiekben felhasznalhatjak/kiadhatjak harmadik felnek az adataid.
2008. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz: először nekem is felcsillant a szemem, de aztán elolvastam az apróbetűs részeket. Hát nekem nem hiányzik, hogy telefonon, e-mailben meg mindenféle úton ajánlatokkal bombázzanak a későbbiekben!

Inkább lemondok arról arról az egy-két apróságról!

2008. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!