Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet még a neten igényelni...

Lehet még a neten igényelni ingyenes felicitas csomagot?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a tavalyi fórumokat és ott sokan írták h igényeltek. De én akárhogy bogarászom az oldalukat, nem találom hol lehetne. Megszűnt volna?
2011. jan. 10. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

www.felicitas.hu-ra kell felmenni és ott lehet - kiderül- babacsomagot igényelni egy éves korig babáknak.

postai úton hozzák ki egy nagyobb boriték.


esetleg hivd fel őket.

2011. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, de ez a csomag más, mint amit a terhesség alatt, illetve a kórházban átvehetsz, vagy ugyanaz?
2011. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem ez más mint a terhes. abban cumisüveg / tejtároló edény újság termékminták vannak.


a szüléskor kapott a legnagyobb abban sok minden van.


ebben az egy éves korig igényelhetőben pelenka, törlőkendő minta kiskanál táplálási útmutató tápszer v. tejporminta van meg kiadványok. nem egy nagy was de ingyen van.

2011. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt jó tudni, köszi az infót!
2011. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szivesen! remélem tényleg van még...
2011. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megnéztem az oldalt, és azt írják, hogy a kismama csomagban volt Babagondozási tanácsadó könyvecske.

Annak a végén van a kupon, amit a kijelölt üzletekben lehet beváltani.

2011. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mészáros Erika83 válasza:

Kedves

Én is vettem át az alma gyógyszertárban várandós csomagot,de abban nem volt tájékoztató kiskönyv kuponnal!

Az első gyerekeknél minden hónapban kaptam most még semmi!

2016. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!