Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szigorú ágynyugalom alatt...

A szigorú ágynyugalom alatt mit értsek? Mi az amit mégis csinálhatok?

Figyelt kérdés
10+1 kismama vagyok.Tegnap görcsölt a hasam és minimális barna folyásom volt,elmentem rögtön orvoshoz+uh-ra,ő javasolta:Köszi a válaszokat.
2009. nov. 27. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Fürödhetsz és wc-re mehetsz. Feküdj sokat, és ne erőltesd magad, azaz a házimunkát, sétálást most hanyagold.

Minden jót!

2009. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szigorú ágynyugalom szigorú ágynyugalmat jelent, ne csinálj semmit, feküdj.
2009. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg csak Wc-re és fürödni menj. Feküdj,legyél nyugodt. Nincs főzés, mosás, takarítás. Most csak te és a baba ami a legfontosabb, a többi ráér.
2009. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha befektetnének a kórházba, ott mit csinálhatnál. Étkezni fel lehet kelni, mosdóba ki lehet menni. A többi időben feküdni kell. (én bent voltam 2 hétig, ez volt a programom)
2009. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem most telik le a 2 hetes kötelező fekvés...végre!

Felkelni csak akkor ha wc-re kell menned,csönget a postás,szomjas vagy,éhes vagy!!!Ennyi!:)Házimunka tilos!!!

16h

2009. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább ültem, kényelmes pózban. Neteztem, filmet néztem, unatokoztam :S ... a sétám annyi volt, h elmentem a vizsgálatokra. a háziorvos kérdezte is, h miért nem fekszem? háát mondom, úgy nehéz lett volna eljutni idáig, inkább sétáltam, úgy gyorsabb.

és ahogy jobban lettem egyre több mozgást engedtem meg magamnak. persze már csak kímélő életmódot javasolnak.

2009. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és volt h egy nagyobb adag mosogatástól ismét vérezni kezdtem. persze ez pár napon belül. ha van aki megcsinálja helyetted, akkor bízd rá a házi munkát, és a főzést. de egy hetet mindenképpen várj még a söprögetésre is.

(bár nekem erős vérzésem volt, mikor már csak kicsi barna volt, akkor már a legfontosabbakat megcsináltam. Legalább a mosogatás részét, mert az nagyon büdi volt pár nap után :D:D)

utolsó voltam megint :)

2009. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Megpróbálok minnnél többet pihenni,ami nem lesz egyszerű a töbi apróság mellett.Mindenkinek boldg babavárást/babázást!
2009. nov. 27. 21:25
 9/9 anonim ***** válasza:

13:22 és 13:27es vagyok.

Sok szerencsét, és boldog babavárást neked is! Hát ezesetben nem lesz könnyű dolgod..

2009. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!