Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek szigorú ágynyugalom...

ZsZs27 kérdése:

Akiknek szigorú ágynyugalom van előírva, hogy oldották meg?

Figyelt kérdés
18 hetes ikerterhes vagyok. 4 héttel ezelőtt erős vérzés miatt kórházba kerültem. Azóta fekvésre vagyok ítélve, de már olyan mértékben fájnak a csontjaim, hogy lassan már sehogy se tudok feküdni. A combom és a csípőm szinte begörcsöl, pedig nem fekszem a nap 24 órájában. Van valakinek ötlete mit tegyek?
2011. jan. 12. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit off lesz a válaszom: a napokban hallottam nyilatkozni egy szülészt, aki szerint a teljes ágynyugalom inkább árt, mint használ, mert általában nem előzi meg a vetélést, de az izmok sorvadásához vezet, ami megint csak nem jó a babának. Lehet, hogy hülyeség, nyilván látatlanban ne hallgass rám, de ha van kedved, kérdezz utána. Amúgy az RTL-en láttam.
2011. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24. héttől kellett feküdnöm. A kórházban "jó" volt, mert profi az ágy. Itthon egy nap után megőrültem, beruháztunk egy nagyon jó minőségű matracba, utána (ezzel) nem volt bajom. Kitartás! Én nem rég kelhettem fel, most már jöhet a picur, ha akar. Hamar meg lehet ám erősödni, tapasztalat. :) 37 hkm
2011. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt érzem. Már 1 hónapja feküdnöm kell. Mindenem fáj.

Nekem nehezített a pálya a 2 éves kisfiammal.

Ötletem nincs, csak kitartás, bár alig telnek a napok így:(

Én 31. hetes kismama vagyok

2011. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24 héttől fekszem, illetve autóval tudok menni ha akarok valamit. 35 hetes vagyok. Még 2 hét és vége a rabságnak.
2011. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem előbb utóbb majd csak felkelhetek, csak az a baj, hogy ha egy kicsit többett kell mozognom, akkor még előfordul egy nagyon gyenge egyszeri barna foltocska. Szóval még nem mostanában kapom meg a felmentést, már ha kapok. Mert hát miert is ne a szomszéd városba kell menni a kötelező uh-ra, és persze az egyéb vizsgálatoknál is van hogy 1 órát kell várni. De fő a pozitív gondolkodás, legalább egydzerre letudom a két babát!
2011. jan. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!