Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ágynyugalom helyett? Csinálhat...

Ágynyugalom helyett? Csinálhatom így, vagy muszáj a konkrét fekvés?

Figyelt kérdés
8+1 vagyok, 2 hete 1-2 naponta jelentkezik pár csepp halvány barna folyásom. A doki megállapította, hogy nem a méhből jön, ott minden rendben, de ugye akkor sem jó. Emiatt ágynyugalmat javasolt. Viszont a munkahelyemen ülő munkát végzek, egész nap kényelmesen ülök, stressz nincs, a beutazás 10 perc kocsival, tehát az sem megerőltető. Baj, ha ilyen körülmények között mégis bejárnék dolgozni? A főnököm nehezen fogadná el, hogy hetekre eltűnök...
2009. dec. 14. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak a dokid tudja megválaszolni!Sok sikert.
2009. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azert van az agynyugalom mert ezalatt fekvest ertenek.nekem is volt ilyen es szigoruan csak fekudhettem csak a wc-re kelhettem ki de nem banom azt a 3 hetet mert most mar 38 hetes kismami vagyok.

az elso trimeszter nagyon veszelyes nagyon vigyazz magadra nehogy baj legyen aztan meg visszasird barcsak fekudtem volna.jo egeszseget neked.

2009. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából a dopkidat kellene megkérdezned, de szerintem nem ezt értette pihenésen. Én nem kockáztatnék a helyedben. Az ülés, meg utazás (akármilyen rövid) nálam nem férne bele az ágynyugalomba. Ez alatt a nyugodt környezetet is értik, a munkahely pedig, akármilyen jópofa is, nem az! Te tudod(-:
2009. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan a magunk egészségét helyezném előtérbe a főnököm elvárásaival szemben, de neked kell döntened, mi milyen fontos!
2009. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a fekvést választottam.Nem tervezett baba,lakásfelújítás közepén derült ki a terhesség.Nálam is minden rendben volt a babával,de én úgy láttam jónak,ha itthon maradok.
2009. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!