Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamik akik...

Hogy vagytok kismamik akik h1n1 ellen beoltatták magukat? Tanácsolják de én még mindig nem merem.

Figyelt kérdés

Hogy vagytok nem lett baj?Ti mi alapján döntöttetek?

Ki ajánlotta nektek hogy igy döntöttetek?Segitsetek dönteni mit csináljak?Nem szeretnék semmiképp rosszat a kisbabámnak csakis a legjobbat influenzás szinte még sztem soha nem voltam sok gyümölcsöt c vitamint szedek de mindenki azt tanácsolja hogy adassam be magamnak.Sgitsete dönteni Csajok köszönöm.

28 hetes kismama.


2009. nov. 26. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szegedi vagyok, aznap oltattam amikor minden klinikán látogatási tilalmat rendeltek el. Akkor már úgy gondoltam, hogy ilyet pánikkeltésből nem csinálnak, csak ha komoly a gond. A párom eü-s, az egyik ismerős doktornő oltott be, de előtte megkérdezte a szülészetet, hogy javasolják e az oltást. Igen, mindenképpen javasolják kismamáknak (sőt a doktornő még majdnem le is szidott, hogy miért nem korábban oltattam, mert a védettség még 10 nap, 2 hét... én meg 32 hetes vagyok)

Azt is mondta, hogy így a bab is védettséget kap, amire egyébként nincs más lehetőség, ha megszületik nem zárhatom be.

Nem volt és azóta sincs semmi problémám, még az oltás helyét sem érzem.

Én csak a saját kálváriámat, okaimat írtam le, ezt senki nem tudja eldönteni helyetted. (-:

2009. nov. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Most mondták a tv-ben,hogy a vírus ellen a vitamin annyit segít mint a vakbélgyulladáson a borogatás-SEMMIT!!Ez egy nagyon erős vírus képzeld el ha megkapod mit okozhat a babádnak?Az oltás nem élő vírust tartalmaz!!Nálam minden rendben a babával,tegnap voltam 4d-n.Én nem kockáztatok!

26 hetes 2 hónapja oltott kismama.

2009. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Na lányok és azzal mi van, aki eszméletlen komoly fémallergiával küzd? Nem volt lehetőségem gondolkodni az oltáson, mert a védőnőmék azt mondták, hogy nincs az a pénz, és az az orvos, aki be merne engem oltani. 22 hetes
2009. nov. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz! Sok vitamin, tömeg elfelejtve, hozzátartozókat beoltatni, ha mégis kell menni tömegbe, akkor maszk. (Csak vigyázz a maszkkal, mert jó minőségű kell és csak pár óráig lehet használni egyet, utána a nedvességtől... elhasználódik)
2009. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem meg autoimmun pajzsmirigy-alulműködésem van, ami miatt már egy babát elvesztíettünk... :( Ilyenkor a pad alá esés esete áll fenn...
2009. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
sziasztok Csajok nyuszi voltam elmentem a dokihoz és nem mertem beoltatni magam hétfőig gondolkodok és még mindig nagyon para van...Szült olyan Csajszi aki be volt oltva?
2009. nov. 27. 16:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia, én is nagyon sokáig húztam az oltást, megkérdeztem egy csomó orvost, virológussal is beszéltem ezzel kapcsolatban. Végül ma beadattam. Az összes orvos, védőnő ezt javasolta nekem.
2009. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ekkora para az oltás?De jó neked ,hogy magától a vírustól nincs para!Én nyuszi voltam és beoltattam magam.A vírus így vagy úgy bejut a szervezetbe és én inkább a nem élő vírust fogadom mint az életerős h1n1-et.Az nem okoz gondot senkinek?Egyszerűen nem értem,hogy ha cseppfertőzéssel kerül a szervezetbe és nem oltóanyagban az miért biztonságosabb a kicsire nézve?ha az oltóanyagban a nem élő ekkora para akkor az Élő miért nem??
2009. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!