Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamik akik...

Hogy vagytok kismamik akik h1n1 ellen beoltatták magukat? Tanácsolják de én még mindig nem merem.

Figyelt kérdés

Hogy vagytok nem lett baj?Ti mi alapján döntöttetek?

Ki ajánlotta nektek hogy igy döntöttetek?Segitsetek dönteni mit csináljak?Nem szeretnék semmiképp rosszat a kisbabámnak csakis a legjobbat influenzás szinte még sztem soha nem voltam sok gyümölcsöt c vitamint szedek de mindenki azt tanácsolja hogy adassam be magamnak.Sgitsete dönteni Csajok köszönöm.

28 hetes kismama.


2009. nov. 26. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

Téged még ez sem győz meg?:

[link]

2009. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Szia, én a 13. hétben vagyok és ma adattam be magamnak. Én is nagyon sokat vaciláltam, de a védőnőm + az orvosom is meggyőzött, hogy beoltahatom magam. Ráadásul láttam dr. Czeizel Endre nyilatkozatát, aki azt mondta, hogy igenis oltassunk. Sajnos mindenhol találkozni beteg emberekkel boltban, buszon, munkahelyen, én inkább beadattam. A vakcina elölt vírust tartalmaz, tehát nem veszélyes.
2009. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én azoktol a kismamiktol szeretnék választ akik itt vannak és tapasztalatokat nem bulvárhireket....

A másik én azt kérdeztem hogy hogy vannak!

2009. nov. 26. 20:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Második voltam: Az egyik kolleganőm 19 hetes terhes, két hete oltatott és nagyon jól van. Na meg persze én is.
2009. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Holnap lesz 2 hete hogy beoltattam magam...minden ok!Nagyon megnyugodtam!!!Ukrajnában már 400 halott van...

Még nem késő kérni,de 2 hét a védettség kialakulása tudod!

16 hetes

2009. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek csajok holnap megyek és megszuratom magam...De nagyon nagyon félek amilyen szerencsétlen vagyok nállam lesz valami bibi...

Boldog babavárást Nektek!És nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2009. nov. 26. 21:04
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy lesz!Az oltóanyagban elölt vírus van,ezért nem árthat a babucinak!Akkor lenne nagy baj, ha elkapnád azt a szemét kórságot,és a szövődmények miatt netelán...:( !!

Eddig senki sem az influenzába halt bele,hanem a szövődményekbe!Ne félj!Én is féltem amúgy,de már megnyugodtam!:)

2009. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszike remélem én is megnyugszom...:-)Probálom pozitivan felfogni a dolgokat.
2009. nov. 26. 21:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
É talán az elsőkként oltattam magam kb.1,5 hónapja !Be sem lázasodtam a oltás után ,semmi bajunk!
2009. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
talán az orvosok picikét jobban konyítanak hozzá mint mi. most már a nőgyógyászok egyhangúan az oltás mellett vannak :)
2009. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!