Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetem -e, hogy olyan...

Kérhetem -e, hogy olyan védőnőhöz járhassak, akihez nem tartozom körzetileg? Lehetséges, hogy elvállal?

Figyelt kérdés
Ugyanis az állandó lakhelyem egy másik városban van, én a mellette lévő kisvárosban lakom, amit sajnos nem tudok bejelenteni ideiglenes lakhelyként (sem).
2009. nov. 26. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol éppen laksz ott járhatsz védőnőhöz. Nekem a munkahelyem és az állandólakóhelyem 300 km-re volt mikor az első babánkat vártuk. Ott ahol dolgoztam abban a városban jártam védőnőhöz, igaz nem volt az albérletem bejelenetve de mehettem.
2009. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elvileg oda kell járnod ahova haza viszed a babát, mikoe az elsőt vártuk még elvileg aotthon laktam anyuval de nem mehettem oda védőnőhöz mert kkor már itt laktunk falun, és ide hoztuk haza a babát
2009. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hivatalosan X városban lakom(állandó lakcím szerint). Ténylegesen pedig Y-ba, ahova még csak ideiglenesen sem vagyok bejelentve és ide járok védőnőhöz. Soha nem problémázott rajta.

39+3km

2009. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És akkor gondolom, hogy hordhatom ide gyermekorvoshoz is, az sem fog problémát jelenteni, ugye?

2009. nov. 26. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!