Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha eddig egyszer voltam a...

Ha eddig egyszer voltam a védőnőmnél, aki körzetileg hozzám tartozik, de úgy néz ki, egy-két hét és Pesten kell befeküdnöm a kórházba, egészen a szülésig, és itthon is fekvésre vagyok "ítélve", akkor az baj, ha nem megyek hozzá többet?

Figyelt kérdés
Mert nem is szimpatikus, és szerintem már nyugdíjba kellene vonulnia. Azért hívjam fel, tájékoztassam mi van, vagy majd keres ő engem? Végülis tudtommal szülés után érdekes, hgoy felkeressen. Addigra meg lehet el is költözünk, és más lesz a védőnőm.
2009. jan. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A védőnőhöz azért (is) kell járni, hogy kaphass anyasági támogatást és juttatásokat. Ehhez viszont négy pecsétre van szükséged tőle. Mindenképpen hívd fel és kérdezd meg, hogy ilyenkor mi a teendő.
2009. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam - bocsánat - hogy hármasikreim vannak, szóval tuti koraszülöttek lesznek, és akkor ha jól tudom, elég egy pecsét is, az meg már megvan. Amúgy a dokihoz járok, szóval így terhesgondozásban részt veszek. két-háromhetente.
2009. jan. 27. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A pecséteket az orvos is bejegyzi, de azért telefonon jelentkezz a védőnőnél 3-4 hetente. Ő felkeres majd, ha úgy gondolja.
2009. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!