Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+4 naposan 1000-es méhszáj,...

40+4 naposan 1000-es méhszáj, semmi fájás az ideg szétfeszít! Csütörtökön kell befeküdnöm és meginditják. Miért nem indul már meg?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt az egészet.36-ik hétig erős magnéziumot szedtem mert levolt rövidülve a méhszájam,feküdnöm kellet.Amióta nem szedem semmi változás nem nyílik a méhszáj nem indul a szülés...

Miért van ez?

Járt így más is?


2010. márc. 8. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 40+4-en délelőtt nst: semmi, vizsgálat: 3000-es méhszáj:)

Du. 4-től fájások, este 7 magzatvíz, 22.50 kisfiú:DD

Kívánom, hogy neked is így legyen!

Könnyű szülést!

ҝ

2010. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megértelek! Hasonló cipőben járok én is! 40+2 napos vagyok és nem akar kibújni a kislányom. A méhszájam 2222-es. Én már mindent kipróbáltam: séta, guggolás, lépcsőzés, hancúrka a párommal, meleg fürdő... semmi hatása. Csüt-ön kell nekem is befeküdnöm a kórházba. Kitartást előbb-utóbb csak kibújnak! :o) Bent nem maradhatnak! Kisfiad vagy kislányod lesz?
2010. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szeretnék úgy járni mint az első válaszoló:)

Második válaszolónak,én is kislányt várok,Nekem csütörtökön csak méhszáj érlelő tablettával és pénteken infuzióval inditják.Nálatok hogy működik?Szegedi vagyok.

2010. márc. 8. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz a túlhordás, megvisel mindenkit, de hidd el, a babád tudja mikor kell kibújnia. Nekem 41+4-nél indították meg a szülést, de totál tiszta volt még a magzatvíz, a Kiscsaj halál jól elvolt odabent. Ne aggódj emiatt, minden perccel közelebb kerülsz hozzá, hogy a kezedben foghasd. Kitartás!
2010. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok: nálunk burok repesztés lesz, úgy hogy a kislányomnak nem lesz más választása, mint legkésőbb csüt-ön kibújnia. Én Bp-i vagyok, de szerintem ez attól is függ, hogy a méhszájam már nyitva van.
2010. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!