Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megtudtam, hogy babát...

Ha megtudtam, hogy babát várok, akkor oda menjek először ahova tartozom körzetileg?

Figyelt kérdés

Vagy ha van egy kimondott kórház, ahol szeretnék szülni, akkor már egyből oda menjek? Bocsi, de nem tudom ez hogy működik, nincs dokim. Ha először elmegyek egy dokihoz, akkor utána azon már nem lehet változtatni?

Bocsi a sok kérdésért, de nem nagyon tudom hogy működnek ezek a dolgok, a környezetemben mostanában nem szült senki, és nem is terhes, nem nagyon tudom kitől megkérdezni!

Ha leírnátok, kinek hogy volt, azt nagyon megköszönném!


2009. ápr. 14. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én abba a korházba mentem,ahova a lakhelyem szerint tartozom. Szerintem te is oda menj,mert tölem rögtön a lakcimemet kérték,gondolom azért,hogy valoban oda tartozok-e.
2009. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lakhelyed szerinti sztk-ban van terhesgondozás, kezd ott. Ha nincs fogadott orvosod akkor sajnos nem biztos, hogy bármely kiszemelt kórház fogadni fog. Én pl. a sote I-en szerettem volna szülni, de azt mondták ha nincs fogadott orvosom akkor nem mehetek. Ha kiszemelsz egy kórházat hívd fel őket és érdeklődj. Orvost váltani pedig bármikor lehet.

6 hetes pocis és egy 3 éves fiúcska anyukája.

2009. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!