Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek javasoljatok nekem jó...

Kérlek javasoljatok nekem jó orvost, mert aggódok hogy nem lesz normális orvosom?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy jó nőgyógyászom akit szerettem de sokkal arrébb költöztünk és mivel nincs autónk így úgy döntöttünk hogy állapotosan nehézkes lenne oda kijárni. Most a IX. kerületbe költöztünk a József Attila lakótelepre és itt a kerületben kellene egy jó orvost találnom akivel a Szent Istvánban tudnék szülni.

Boiskó doktornőt sokan ajánlották, de bevallom én csalódtam benne. Első alkalommal kifejezetten bunkó volt, most is volt egy panaszom nem tudott rá semmi értelmeset javasolni...

SZTK-s orvosra lenne szükségem nem magánra, mert lakást veszünk és a baba meg a lakás elég pénzt fog felőrölni, magánrendelésre már nem lesz pénzem.

Előre is köszönöm!



2013. dec. 12. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr.Bubó.
2013. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is babával a pocakban költöztem a József Attilára tavaly :) A IX. kerületi SZTK-tól rosszul voltam, ezért a lőrinci SZTK-ba jártam, ami az Üllőin van, a határ úttól az 50-es villamossal lehet oda kijutni, bár én a végén már kocsival jártam, de sztem nincs messze. (annyi, hogy én állandó lakcímre oda voltam bejelentve, de talán meg lehet próbálni anélkül is, én azt mondanám, h ott lakok albérletben vagy valami hasonlót) Dr. Séra Péterhez jártam, akivel nagyon meg vagyok elégedve. A terhesgondozást sztem nagyon profin végzik, az összes vérvétel, UH és vizsgálat helyben van, nem kell szaladgálni a kórház és magánrendelő között, és persze ingyen volt minden. Az orvos nem túl bőbeszédű, az asszisztensnő sem volt egy bűbáj, de sosem kellett várnom és biztos kezekben éreztem magam. (egyébként a magánorvosok sem voltak velem kedvesebbek, sőt!) Az UH képet egy kb. 1,5 méteres led kijelzőn vetítik, így a felszerelésre sem lehet panasz. Az SZTK-hoz a Dél-Pesti kórház tartozik, de én is a Szent Istvánban akartam szülni, így mikor elkezdődött, csak bementünk oda és ügyeletes dokinál szültem. Nem is volt ezzel semmi gond, nem bántam meg, mondjuk szülésznőt viszont fogadnék legközelebb, mert az nagyon bunkó volt.
2013. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!