Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes vagyok nyilalgat az...

13hetes vagyok nyilalgat az alhasam főleg mozdulásra reggel óta, egyenlőrenem halálos de azért erőteljesen érezhető, mit tegyek? Mennyire normális?

Figyelt kérdés

Pènteken mennèk orvoshoz, menjek el az ügyeletre? Növeljem a magnèziumot 3x1 szedek most....

Nagyon nagy baj lehet?


2013. dec. 10. 09:23
1 2
 1/14 Lienah ***** válasza:
100%

Szia, valószínűleg ugyan az van mint nekem, tágul a méhed illetve nyúlnak a méhtartó izmok. Én rohantam egyből dokihoz... hála a jóégnek feleslegesen:)

Szóval a lényeg, nyugi!!! Ez teljesen normális:)


Jó babavárást

18+5hkm

2013. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pihenés után sokkal jobb... Nyúlnak a szalagok... Én 10 hetes vagyok hasonló dolgok nálam is vannak. Igaz ez már a 3.terhességem tehát van gyakorlatom benne :-D
2013. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én csütörtökön töltöm be a 13.hetet, tegnap nekem is annyira nyilalt,hogy csak na. ma eddig elviselhetőbb. Én nem szedek magnéziumot, csak reggel egyet. szerintem - ahogy a tapasztaltabbaktól olvastam itt - a nyilalás, húzódás belefér, tágul a méh, húzódnak a szalagok.
2013. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fekszem a biztonsàg kedvèèrt,remelem tènylg csak ennyiről van szò, köszönöm....
2013. dec. 10. 09:36
 5/14 Lienah ***** válasza:
100%

Amúgy ha nagyon "tanácstalan/ijedt" voltam simán felhívtam a rendelőt, kértem a dokit és mondtam neki, hogy ez, meg az van... Hidd el látott/tapasztalt/hallott elég ilyet ahhoz, hogy simán telefonon keresztül, elmondás alapján is tudja, hogy mi "bajod".:)

Jah és csak egy javaslat, ha még nem szednél "terhesvitamin mellé":

Magnézium

B6 vitamin

Kalcium

Folsav

2013. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szia 21 hetes vagyok és nekem is mindig vannak nyilallgatások pihenj és jobb lesz! Ha nincs erős görcs vagy pecsételés /vérzés akkor nincs mitől tartanod! Jó baba várást!
2013. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Gravidàt szedek, a terhesgongozós kijelölt orvosom nem foglakozik velem met megtudta hoh voltam maganorvosnal, a múltkor sem vizsgàlt meg hiàba kèrtem, de remelem

Pènteken màr normàlisbb lesz ha nem mèg aznap keresek màst, magan 30ig külföldön van. A vèdőnőm szerint pedig mindennek az oka a túlsulyom es lefogyva lehet csak gyereket valalni. Peesze direkt vagyok ilyen :*( jól kifogtam őket.

2013. dec. 10. 09:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség elején kérdeztem az orvost, hogy a természetes kellemetlenségeket hogyan tudom megkülönböztetni a vészhelyzettől.

Azt mondta, hogy vészhelyzet akkor van, ha vérzek, vagy letérdelek a fájdalomtól. Ahogy ő fogalmazott, akkor kell mentőt hívni, ha már fel sem merül, hogy vajon kell-e.

2013. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát még annyi ilyen lesz:) Ne aggódj, természetes. Tüsszentésre, köhögésre, mozdulásra. Növekedési ugrásoknál sokszor előfordul.

Ahogy írták, nő a méhed, nyúlnak a szalagok, kell a hely a babónak.

Gondolj bele, pár hónapja egy kisebb tyúktojásnyi méretű volt a méhed. 20-ig hétre már a köldöködig felér. Azért az nem kis munka:)

Szóval nyugi, és örül, hogy növekszik:)

2013. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lienah ***** válasza:

Kedves kérdező nemtudom hány kiló vagy és milyen magas hozzá, elárulom nekem nem mondtak ilyet, pedig

164cm vagyok és jelenleg 105kg...

2013. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!