Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes vagyok nyilalgat az...

13hetes vagyok nyilalgat az alhasam főleg mozdulásra reggel óta, egyenlőrenem halálos de azért erőteljesen érezhető, mit tegyek? Mennyire normális?

Figyelt kérdés

Pènteken mennèk orvoshoz, menjek el az ügyeletre? Növeljem a magnèziumot 3x1 szedek most....

Nagyon nagy baj lehet?


2013. dec. 10. 09:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
165 ès 75 tel kezdtem , most màr 3 több vagyok :*(
2013. dec. 10. 11:00
 12/14 Lienah ***** válasza:

Ohh ne izgulj, a 3kg még nem a világ vége a 75 meg tény hogy több, mint a BMI szerinti normális, de közelsem olyan vészes mint gondolod, vagy mint hülye orvosok beállítják és feleslegesen hozzák az emberre a szívbajt...

Nekem mindenhol így kezdik (mert egyszerűbb mint azt mondani, hogy nemtudjuk), fogyjon le!, nem akar fogyni?, először.... Aztán olyan egészséges a magzat, mint a huzat, sőt a genetikai vizsgálatokon 20évest megszégyenítő jó lett az eredmény, pedig 30 vagyok..

2013. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6 os válaszoló vagyok és én is túlsúlyos és ezzel kapcsolatban semmit mondtak. tavaly volt egy vetélésem és egyéb okok miatt mondta egy orvos hogy lehet nem lenne rossz le adni pár kg ot hogy az javítana a helyzeten le adtam 16kg ot de így is túlsúlyos vagyok és nekem annyit mondott erre a védőnő hogy ez azért jó mert nem fogok sokat fel szedni :) -5kg nál tartok mióta terhes vagyok és a baba szépen fejlődik!
2013. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lienah ***** válasza:

Jah igen, és azt tudni kell hogy cirka 6éve próbálkozunk a bébivel, 45kg-ról indult a súlyom aztán szépen lassan híztam (persze se a menzeszem se semmi nem volt rendben) magam túlsúlyossá és most, hogy sokan ismerősök, barátok, rokonok mondták, hogy nehéz lesz így gyereket vállalni, ha ugyan összejön...

Üzenem a világnak hogy k.pja be!! nekem így (is) jött össze:)

2013. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!